Бажаю кожній дитині на планеті чудового тата, який про неї піклується!
Кожній дитині потрібен батько і, обов´язково, хороший.
Це всі ми знаємо та де його взяти?
Один з варіантів це майбутній мамі вийти заміж за гідного чоловіка і точно переконатися, що він хоче бути батьком їхніх спільних дітей, скількох і зараз чи потім.
Жодного нав´язування і жіночих хитростей з таблеткою, яка раптом не спрацювала.
Також варто дивитися, він хоче бути батьком справді, чи то в його абстрактних мріях.
Ніби все правильно написала і загальновідомі принципи.
Як думаєте, реально отаке зробити?
Це всі ми знаємо та де його взяти?
Як думаєте, реально отаке зробити?
Результат:
вже голосів:
11 (34.38%)
Якщо постаратися, то можна
9 (28.13%)
Це лотерея
8 (25%)
Тільки якщо пощастить
2 (6.25%)
Тільки в кіно
2 (6.25%)
Свій варіант
gannuska22• 10 сентября 2023
Мій перший чоловік виявися настільки ж прекрасним батьком, наскільки був мені паскудним чоловіком.
Після розлучення став навіть ще турботливішим до дітей.
Тому тут точно без правил.
Ответ дляgannuska22
Тому тут точно без правил.
Ну чоловік спочатку згадується, але головна тема батько.
Бажаю всім діткам жити з хорошими татами
Виходила головою, майбутній чоловік обожнював племінників та нянчив їх ( жили в одній квартирі).
З сином не допомагав, навіть не хотів просто з коляскою гуляти, погоджувався тільки втрьох. А мені потрібен був час побути без дитини хоч з півгодини. Після розлучення бачиться з сином 3-4 рази на рік, аліменти сплачував. Проголосувала ’ лотерея’
Ответ дляAlli_k77
Просто ваша голова сплутала небожів - чужих дітей - і своїх.
Тому так і вийшло.
Чужих дітей любити легко.
Тому не лотерея.
Бажаю вашим дітям рости здоровими
Тому так і вийшло.
Чужих дітей любити легко.
Тому не лотерея.
Бажаю вашим дітям рости здоровими
Карина2020• 10 сентября 2023
Так люди первая любовь, свадьба, а потом удивительно что не тех выбирают, и столько матерей одиночек,