Закуйовджена життям• Изменено 11 сентября 2023

Реальні відгуки про препарат Зум Тева Zoom Teva

Здрастуйте всім! Шукаю реальні відгуки про ізраїльський препарат Зум Тева. Невролог назначила дитині (є деякі порушення психо-мовного розвитку). Препарат недешевий, важко навіть знайти, де його замовити, бо в наявності, я так розумію, в Україні його немає. Дуже цікавлять відгуки. Дякую.
Стрибну в гречку• 11 сентября 2023
Якщо в Україні його немає, то чому і навіщо його призначив невролог, невже немає аналогів серед доступних препаратів?

vmdd• 11 сентября 2023
150 mg phosphotidyl - serine
43 mg EPA
17 mg DHA

Мне бы было стыдно дать такое даже хомяку. Низкие дозировки.

Хотя бы такой рыбий жир. И фосфадилсерин лучше заменить на обычные чищенные семечки подсолнуха (50-100 грамм). Там есть и холин и фосфадилхолин кроме фосфадилсерина.
Танцепесенная• 11 сентября 2023
А невролог не продает его случайно?
автор Закуйовджена життям • 11 сентября 2023
Ответ дляТанцепесенная
А невролог не продает его случайно?
Ні
Техпаспорт на медузу• 11 сентября 2023
Нуль ефекта. Давала дитині цей Зум.
Окремо омегу і фосфатидилхолін краще давайте.