Неначасі• 11 сентября 2023
Басейн Спортлайф
Привіт.
Йду вперше в басейн. Дайте, будь ласка, пораду що там куди і як)
Йду в роздягальню, переодягаюсь, беру рушник і йду в душ, після душу відразу в басейн. А куди рушник, білизну, з собою? Де його там подіти?
Хто ходить, розкажіть який алгоритм дій, бо щось боюсь))
дама_из_декрета• 11 сентября 2023
йдете в роздягалку, вдягаєте купальник, речі в шафу. В купальнику йдете в душ, рушник з собою. Потім йдете на бассейн.
ТАЗератти• 11 сентября 2023
біля басейну відразу є маленькі шафки для рушників і цінних речей. ну це так в дрім тауні, не знаю чи у всіх так. і ще там черга є..типу по 2-3 людини на доріжку. всі інші займають чергу стоять біля басейну. ну це так було після карантину ковідного, зараз не знаю
Теща дочки• 11 сентября 2023
Если рядом живете, проще дома сходить в душ и прийти в купальнике. В бассейн берете полотенце, при необходимости очки, надеваете шапочку.
Багиня• 11 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Немає там ніякої черги. Було останній раз при відключення світла
Пригощаю кашею• 12 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
подскажите можно ли в раздельном купальнике в басс спортлайфа?
Пригощаю кашею• 12 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
Теща дочки• 12 сентября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Мне сказали, что можно. Но цельный удобнее, лучше держится