Байрактарна• 11 сентября 2023
Фітоняши і спортсмени, питання до вас
Які вправи допомагають підняти попу (не накачати, а тільки підняти)?
неДодекаэдр• 11 сентября 2023
тоже что и подкачать. только без прогресса в весах можно. если только для тонуса.
становая тяга, присед, выпады, ягодичный мостик
КокошинЭль• 11 сентября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Танці допомагають підтягнути тіло взагалі. І розтяжка після
Чудово, але ви не зрозуміли питання
Марічка• 11 сентября 2023
Тяга, ягодичный мост, махи
Но это с весом надо делать, махи с утяжелителями или на худой конец резинки
КокошинЭль• 11 сентября 2023
Я гадаю, тільки діета. І будь-які вправи на сідниці м´язи. Бо висить у вас на сідницях саме жир і якщо замість нього накачати м´язи, все буде ок