Капитошечка• 12 сентября 2023
Тут є в кого не було сексу з чоловіком більше року при тому що він не зраджував
І не імпотент?
Цікаво послухати ваші історії і причини
Не прохожу мимо• 12 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Я не говорила об ущербности. Я лишь сказала, что все модет быть по - другому. Вощмодно гинекологи и не видят проблему, такое бывает. Сзодите к сексологу. И еще, не верб от слова совсем, что мололой парень, у которого бушуют гормоны довольствуется таким образом раз в месяц.
Ну не верьте))
Я тоже думала как так, а оно бывает
Иначе жениться смысла не было бы, он ещё и хорошо деньги приносит домой
И все свободное время со мной проводит и работает дома, реально если бы кто-то был то когда и где? Ну а там дело каждого во что верить)
Я тоже думала как так, а оно бывает
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну не верьте))
Я тоже думала как так, а оно бывает
Так может быть только в случае наличия и у партнера проблем, не важно психологических или физических. Ну и если обе стороны все устраивает, то конечно никто не пойдет по врачам и не будет видеть в этом проблем.
Лгин• 12 сентября 2023
В мене так. Втратив роботу, через війну нікуди не ходимо, не відпочиваємо, видно йому не до сексу, пробувала з ним говорити, каже це ти не хочеш.А я що мужик приставати постійно, так і живемо як сусіди хороші.
Коли мовчу- приємна жінка• 12 сентября 2023
Была беременная и была угроза. В измене замечен не был.)
Меня не звали• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
До чого тут косий і бідний?
Допустимо образа на жінку
На всіх жінок?
Капитошечка
• 12 сентября 2023
Ответ дляМеня не звали
На всіх жінок?
Ну буває коли чоловік однолюб, на свою ображений, а інших не хоче, чи ви думаєте всі мужики бігають з пісюном стоячим і думають кому то встромити?
Голубец• 12 сентября 2023
Рік ображений і без сексу? При цьому їжу її їсть і інше не заперечує? Гроші хоч дає? Як квартирант. Дивні стосунки.
ОдинРазНадетое• 12 сентября 2023
В нас не рік,але два місяці вже нема.Для мене це дуже багато.Чоловік дрочить кожен день,образився на мене і це таке покарання(знає ,що я люблю секс).
Сиренькая• 12 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
Помічений не був у такому, завжди вдома, працює до 17, о 17,10 вже дома, теж приглядалася, але ні. Ну може супер шифрується.
Але й пофіг.
Мій чоловік з першою жінкою -надійний, уважний, все в сім´ю. Йшов на ’роботу’, знімалась квартира і був у нього секс, і так роками. Я не кажу, що Ваш чоловік може те саме робити, просто, хто хоче, той знайде можливість і не одну)
Капитошечка
• 12 сентября 2023
Ответ дляГолубец
Ну вам тут купу історій написали, при чому тут їжа і гроші, є старі образи що затаїли, ще там щось
Завжди мало• 12 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, можу розказати свою історію
Виходила заміж у 18, без інтимного досвіду, по закоханості.
У процесі було дуже боляче, втратила цнотливість разу з третього, і потім теж при перших фрікціях було боляче, хоча завжди була збуджена і готова, але вузенькою і не могла розслабитись, також у гінеколога не могла перевірятись без жахливого болю.
Ось так ми і жили, чоловік сильно любить спорт там і бере адреналін і задоволення, каже і казав, що секс для нього не є чимось важливим, що є, що немає
Трохи пройшло часу, мені стало легше у цьому плані, але звичка залишилась займатись 1-2 рази на місяць, буває і 1 раз на 3-4 місяці. Зараз вже не було чогось більше 4 місяців, хоча буваю і збуджена і я він, але лінь.
Хоча у нас часто є оргазми від руки як то кажуть, коли і він і я один одному і так і до шлюбу було, так і звикли доставляти задоволення один одному.
А взагалі у мене секс і саме вхід пеніса асоціюється з болем і у нього так само, бо неприємно, сильний тиск
Я такая же
Голубец• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
Образи не треба таїти, їх треба обговорювати і вирішувати.
Секс - одна з потреб. Якщо вам не 60+, то сумно позбавляти себе радощів життя.
Гуляти вони разом теж не ходять, ніяк час разом не проводять? Розмови лише побутові і по справі?
Голубец• 12 сентября 2023
Ответ дляOlen4a
Війна причина.
Щодо не зраджував - хтозна. Але навіть якщо й так - ну що ж.
Я не питаю.
Він служить і ви по півроку не бачитесь? Як війна може бути причиною відсутності сексу при спільному проживанні?
Ответ дляГолубец
Спільне проживання? Ви зараз пожартували?
Ми не бачились з квітня по листопад(у листопаді було 3 дні плюс два на дорогу), і потім аж у травні, в кінці.
ДеньгиНеСдаю• 12 сентября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
6 лет не было. Не изменял. Импотент видимо частичный тк потом все же раз был. Ну и мне не хотелось его уже. Так и жили. Я тоже не изменяла
А в таких стосунках він проявляв ніжність? Обіймав? Цілував?
СкиниУскачи!• 12 сентября 2023
Ответ дляГолубец
Секс з чоловіком це ж не єдиний спосіб отримати ’радощі життя’. Є мастурбація, і багато жінок отримують повноцінне задоволення таким чином.
НичеНипанимаю• 12 сентября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
И как с таким можно жить? Загадка
Багряна осінь• 12 сентября 2023
У нас так, на жаль. Впевнена, що не зраджує(довго пояснювати причини, чому я впевнена),для нього секс ніколи не був важливим.Мені навіть колись свекруха казала, що в неї був коханець, бо свекра це діло мало хвилювало, тому мабуть, це спадкове у них. Секс у нас пропав в період сильних скандалів, ми в прямому сенсі півроку або не розмовляли, або скандалили. Зараз по-тихеньку пробуємо домовлятись, все таки 15років разом. Мені 32, йому 35
Полуничка• 12 сентября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Автор, скорее всего психологические проблемы. У него очень тонко организована психика.
Тонко организованная психика это разве проблема?
Ну да, не хочет человек кого попало, так бывает. Я много таких мужчин знаю. Типа проще передернуть, чем либо напрягаться ради того что тебе не особо надо, либо вдобавок ещё и иметь проблемы потом.
Пульт от линолеума• 12 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, можу розказати свою історію
Ого и вы с этим согласились жить
Голубец• 12 сентября 2023
Ответ дляOlen4a
Так це не те саме , що у автора. У вас фізично немає контакту через відстань.
А ці поруч живуть і без сексу.
Голубец• 12 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Це не повноцінне задоволення порівняно зі справжнім сексом. Але якщо чоловік так собі в цьому ділі, 2 хвилини або бревно, то їм просто нема з чим порівняти.
Це як хороший якісний шоколад і молочний Своя лінія. Як морозиво за 50 грн і за 6 грн. В авто можно теж паралелі провести. Таврія і Тесла. Обидві їдуть, але якість і задоволення різні.
Рекомендую перевірити здоров´я.
У нас не було сексу рік.
А потім як посипалися болячки. І 2,5 роки ще не було. Сумарно 5 років не було. Я вже змирилася. А потім відновився. Спочатку рідко потім частіше. 1-3 рази на тиждень є. І це йому 52.
Тому і говорю із своєї колокольнію
У нас не було сексу рік.
Тому і говорю із своєї колокольнію
А_мій_самий_самий• 12 сентября 2023
У меня с ним 11 лет такой секс, что лучше бы его не было. Секс по 30 сёк прикиньте , на протяжении 11 лет.
Барвіночка• 12 сентября 2023
В нас, жили в різних краінах. Мені не хотілось, бо вагітна. Він на работі втомлювався. Потім коли зустрілись, все налагодилось.
Чорт і Шо• 12 сентября 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я уже и не помню. Не особо
Капитошечка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Рекомендую перевірити здоров´я.
У нас не було сексу рік.
Тому і говорю із своєї колокольнію
У нас не було сексу рік.
Тому і говорю із своєї колокольнію
Кому ви рекомендуєте?