Капитошечка• 12 сентября 2023

Тут є в кого не було сексу з чоловіком більше року при тому що він не зраджував

І не імпотент?
Цікаво послухати ваші історії і причини
Весела моль• 12 сентября 2023
Не зраджував хахахах. Це смішно. Знаю багатьох таких жінок, що вірять, що не зраджують... а там

автор Капитошечка • 12 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
Я теж знаю багатьох таких жінок, але це не значить що такого не може бути
Весела моль• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
Що з ним не так? Кривий, косий, старий, бідний?
автор Капитошечка • 12 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
До чого тут косий і бідний?
Допустимо образа на жінку
Розбещена цяточка• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
До чого тут косий і бідний?
Допустимо образа на жінку
Мне даже кажется может быть и не кривой и не косой и не обиженный, просто все слишком упрощают возможность найти секс. Читаем тут постоянно что у женщины не было секса то 2 года, то 5... а чем мужчины отличаются? Любовницу найти это тоже дело непростое, ведь не все согласны первую попавшуюся иметь, у всех свои требования...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
До чого тут косий і бідний?
Допустимо образа на жінку
Автор, скорее всего психологические проблемы. У него очень тонко организована психика.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 12 сентября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Бывают состояния, когда любовница не нужна, по той причине, что секс не нужен. Да, так бывает.
Не прохожу мимо• 12 сентября 2023
Так, можу розказати свою історію
Виходила заміж у 18, без інтимного досвіду, по закоханості.
У процесі було дуже боляче, втратила цнотливість разу з третього, і потім теж при перших фрікціях було боляче, хоча завжди була збуджена і готова, але вузенькою і не могла розслабитись, також у гінеколога не могла перевірятись без жахливого болю.
Ось так ми і жили, чоловік сильно любить спорт там і бере адреналін і задоволення, каже і казав, що секс для нього не є чимось важливим, що є, що немає
Трохи пройшло часу, мені стало легше у цьому плані, але звичка залишилась займатись 1-2 рази на місяць, буває і 1 раз на 3-4 місяці. Зараз вже не було чогось більше 4 місяців, хоча буваю і збуджена і я він, але лінь.
Хоча у нас часто є оргазми від руки як то кажуть, коли і він і я один одному і так і до шлюбу було, так і звикли доставляти задоволення один одному.
А взагалі у мене секс і саме вхід пеніса асоціюється з болем і у нього так само, бо неприємно, сильний тиск
Чорт і Шо• 12 сентября 2023
6 лет не было. Не изменял. Импотент видимо частичный тк потом все же раз был. Ну и мне не хотелось его уже. Так и жили. Я тоже не изменяла

БЦАшка• 12 сентября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
і скільки вам було років, коли зник секс?
Чорт і Шо• 12 сентября 2023
Ответ дляБЦАшка
36 десь. Причому я досить непогано виглядаю. Він завжди мною пишався, а фізичного контакту не було.
Парова машина• 12 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, можу розказати свою історію
Смазка і не буде ніякого сильного тиску
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так, можу розказати свою історію
Какая жесть....почему вы не обследуетесь и не найдете причину. Вам бы к сексологу, психологу, урологу и гинекологу.. мне искренне вас жаль. И вашего мужа
Не прохожу мимо• 12 сентября 2023
Ответ дляПарова машина
Смазка і не буде ніякого сильного тиску
Ви думаєте за цей час не перепробувано смазок?
Тільки зі смазкою хоч якийсь статевий акт може відбуватися
Не прохожу мимо• 12 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Вам жаль, потому что вы не можете это себе представить, а мне в целом комфортно
Есть небольшой процент женщин которым очень больно и неприятно заниматься сексом, это физиология.
При том что выгляжу я в свои 24 очень хорошо, почти модельные параметры 95:62:91 и вызываю восхищение у противоположного пола, но секса ноль, хотя клиторальный оргазм испытываю хорошо и даже раза 3-4 за стимуляцию.
Дискомфорта и ущербности не чувствую) По гинекологии-урологии все хорошо, вагинизма как такового нет, это констатация многих гинекологов.
автор Капитошечка • 12 сентября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Я просто почула історію від знайомої про відсутність сексу 1,5 року
От теоретично уявила що це в нас так і якщо взяти до уваги останні 1,5 року в нашій сім‘ї я можу із впевненістю у 500% сказати що мені ніхто не зраджував, я в принципі впевнена що мій не зраджував, ну але стверджувати категорично не можу, а от за цей проміжок можу однозначно
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Я не говорила об ущербности. Я лишь сказала, что все модет быть по - другому. Вощмодно гинекологи и не видят проблему, такое бывает. Сзодите к сексологу. И еще, не верб от слова совсем, что мололой парень, у которого бушуют гормоны довольствуется таким образом раз в месяц.
Баррикадница• 12 сентября 2023
Кілька років вже.
Останній раз був не імпотент зараз хз. Чи зраджував? Теж хз.
Ніби нє. Але й Пофіг.
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
Кілька років вже.
Ніби нє. Але й Пофіг.
Почему? Вы разговаривали?

автор Капитошечка • 12 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
Кілька років вже.
Ніби нє. Але й Пофіг.
А скільки вам?
пані Солоха• 12 сентября 2023
6 місяців. Була вагітна і поставили діагноз повне передлежання плаценти. Категорично було заборонено. Потім КР і також потрібно було ще два місяці зачекати.
Сосиска_Втесте• 12 сентября 2023
Ответ дляКапитошечка
До чого тут косий і бідний?
Допустимо образа на жінку
Образа - це смішно при тому розкладі, що Ви описали.
Причина може бути в слабкому темпераменті чоловіка, якому особо і не треба. В віці, стані здоров´я, тяжкій психологічній ситуації в сім´ї. В тому, що чоловіку легше швиденько подрочити ч ванній, ніж займатися сексом з дружиною.
Але, насамперед, при відсутності проблем зі здоров´ям - це низьке лібідо.
Всіх підсаджую• 12 сентября 2023
Ответ дляВесела моль
VIP
Баррикадница• 12 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Почему? Вы разговаривали?
То втомився то ще щось. Я була ініціатором , він не підтримував моєї ініціативи, я відчувала кинутою, якою знехтували, небажаною. Через це на нього образа. Самооцінка стрімко вниз. Погладшала, забыла на себе.
Вже й відвикла чи то звикла.
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
Вже й відвикла чи то звикла.
Странно, что вы смирились. Вы даже не говорили об жтом толком. Вы не говорили о своих потребностях и желаниях. Вы несчастны. Почему не разведетесь?
Баррикадница• 12 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
А смысл? Через відсутність сексу? То і мені вже не треба. Через 10-20 років подружнього життя таке часто буває що приїлися.
Решта-відмінний чоловік, супер батько, заробляє добре, уважний, надійний.
Баррикадница• 12 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
А розлучення якось вирішить проблему відсутності сексу? Якби дуже хотілося то секс знайти не проблема он на сайтах знайомст його хоч греблю гати
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
Ну если вы не видите смысла в ощвучивании ваших потребностей....то конечно нафик нафик. Только он прекрасно жтим самым сексом занимаеися на стороне, и да - ему прекрасно.
Баррикадница• 12 сентября 2023
Ответ дляРаботать надо
Помічений не був у такому, завжди вдома, працює до 17, о 17,10 вже дома, теж приглядалася, але ні. Ну може супер шифрується.
Але й пофіг.
Работать надо• 12 сентября 2023
Ответ дляБаррикадница
Але й пофіг.
Совет да любовь!