Печальки.нет• 12 сентября 2023
Киев - Кишинев (аэропорт) сколько времени ехать автобусом?
Может есть такой опыт и подскажете? Сколько по времени займет с учетом прохождения таможни приблизительно? Спасибо
Небалувана Галя• 12 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
О 5.30 десь виїхали, о 20.30 - в Кишиневі.
Щось дуже довго...може, навпаки?
Печальки.нет
• 13 сентября 2023
Ответ дляБесбардак
20.30 это прямо в аэропорт?
Небалувана Галя• 13 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Из Одессы в Аэропорт 15.15 - 20:00
Например
Вінниця- сіли близько 21:00, вийшли в аеропорту о 3:00. Дуже швидко пройшли кордон, за годину. Може, просто пощастило... Звісно, запас часу має бути, хоча б годин 5.
Печальки.нет
• 13 сентября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Вы были в аэропорту за 5 часов до вылета?
Небалувана Галя• 13 сентября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Я б радила мати не менше 5годин в запасі.
Коли ми їхали В аеропорт, то прибули раніше розкладу (мали прибути о 5 ранку), рейс був о 12 дня.
А коли їхали назад, то застрягли на кордоні на 4 години (через тривогу в Україні). Тобто раз на раз не приходиться.