И.О. человека• 13 сентября 2023

Як зберегти деруни теплими?

Посмажила, зараз поставила в духовку. Тепер думаю чи не засушаться…
Тундиринда• 13 сентября 2023
Накрийте їх, щоб не засушилис . Хоча вони жирні смажені, не засушаться.

Цукрові вишні• 13 сентября 2023
Ми їх з´їдаємо раніше, ніж вони встигнуть охолонути)
автор И.О. человека • 13 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Паперовими рушниками трошки від жиру витирала.. а чим накрити?
Веселуха Муха• 13 сентября 2023
В толстостенную кастрюлю сложите, укутайте полотенцем.
ok1904• 13 сентября 2023
В Терморакет треба було,

Якщо в духовку то під кришку. Протушаться будуть ніжними
Люблю ХОЛОСТЯКА• 13 сентября 2023
Ответ дляok1904
В Терморакет треба було,

не знаете, чем их заливают, когда в горшочках тушат в духовке? один раз пробовала такие и не помню(
ok1904• 13 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Трошки води,як до котлет коли протушують,соусу не треба точно. Вони ж в олії смажилися. То там лише створити пару