Смурфик• 13 сентября 2023
Дала більшу дозу Міліносіка
Назначили сину сьогодні Міліносік, по 1 краплі 3 рази в день, якось так вийшло, що капнуло дві каплі( Що робити?
Смурфик
• 13 сентября 2023
Ответ дляПилосмок працює
По 1 краплі?? Який вік?
Я знаю дозування в мілілітрах.
5 років
Пилосмок працює• 13 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
5 років
Ви почитайте інструкцію та призначення. Для 5 річної дитини там як мінімум 1 мл. Пипетка з поділками. Від однієї краплі результату не буде.
Смурфик
• 13 сентября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Дякую! Щось не звернула увагу. Написали-одну краплю.
Пилосмок працює• 13 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
Напевно 1 мл, але краще гляньте інструкцію, можливо трохи більше. Додайте дитині ліки, бо крапля нічого не дасть. Міліносік добре працює.
Детские_Будут?• 13 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
5 років
Не переживайте. Там доза 1мілілітр а не крапля