НЛОша• 13 сентября 2023
Покажу свого "садового гноміка"
Правда ж няшний ? Стоїть перед хатою, стрічає гостей і сусідських бабульок...
ПАЦАНКА О• 13 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Фу,кошмар какой
Вам мало негатива в жизни?
Что за люди у нас, сразу фукать...
Статуи Моаи священны и в них верили, что они приносят богатые урожаи...
НЛОша
• 13 сентября 2023
Ответ длямимАпроходила
Ему пойдет плющ 👌
Плющ вже вирощую... того я і розізлилась, бо сусідські бабки підняли кіпіш на мій плющ (не дали пустити на суміжний паркан), сказали що то лиш на кладовищі вирощують, то я їм вирішила стильно відомстити, доповнити своє ’кладовище’ статуями 😂
НЛОша
• 13 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Фу,кошмар какой
Вам мало негатива в жизни?
Та де? Він позитивний такий, я його обожнюю і чмокаю... але думаю є пару бабульок які поділяють Вашу думку...молодняк тішиться