Губной рояль• 13 сентября 2023

У кого одноповерховий дім. Є питання

Планую будівництво.
1-поверховий дім.
В сім’ї 5 осіб ( 3 дітей)
Питання про санвузли.
Звісно, ванна кімната, де буде ванна, унітаз та умивальник. Пральна зона окремо.
І 2-й санвузол, де точно унітаз з біде ( 2В одному) та умивальник . І стоїть питання, чи вкладатись в цю зону в душеву. Чи використати цю площу для шафи в суміжній кімнаті, де буде дитяча?

З вашого досвіду, чим користуєтесь частіше? Душем чи ванною? Чи є вони у вашому будинку ( саме ванні і дешева) чи лише ванна? Чи лише душева?
из желе я• 13 сентября 2023
Користуємося душовими, ванною пару раз на рік . Краще мати 2 душових, щоб не створювати черги

Душа компанії• 13 сентября 2023
І ванна і душева.
ЗавЛабСнаб• 13 сентября 2023
У нас 2 санузла.
1. Большая душевая, чтоб можно было и собаку помыть, и тазы большие, и сапоги... унитаз, гиг.душ, раковина

2. Обычная душевая, большая ванная, раковина на 2 смесителя, унитаз+гиг.душ
ішо• 13 сентября 2023
на 5 осіб і три санвузли з душами було б добре
Електрохарчування• 13 сентября 2023
В одному санвузлі ванна, якою майже не користуємось. В другому душ.
ФруктЕщеТот• 13 сентября 2023
Ми зараз орендуємо сучасний будинок, площа - 200 кв м
Є два санузла, в одному душ , унітаз та умивальник, в іншому - душ, 2 умивальника, та ванна
Все ідеально
220В• 13 сентября 2023
Є вана і душева, користуємося і тим і тим, особливо коли зранку всім треба в душ
Брюнетка в Мармеладе• 13 сентября 2023
Я люблю ванну весной/осенью и зимой. Душ летом только
Муж всегда душ, у нас и то, и то
автор Губной рояль • 13 сентября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Все ідеально
І ванною користуєтесь?

Разгуляшка• 13 сентября 2023
В нас теж і те, і те. В ванні дочка любить купатись і я взимку. Випрати килимок чи щось велике помити/почистити. В душі весь час миємось
миссАрфография• 13 сентября 2023
Дом 150кв.м, два санузла, один из родительской спальни(умывальник, унитаз, душ кабина); второй санузел общий с ванной. Родительским санузлом пользуются только родители).
Поміркована думка• 13 сентября 2023
У меня в одном санузле ванна,в другом душ,идеально
ФруктЕщеТот• 13 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
І ванною користуєтесь?
Ні)))
Бо звикли до душової чи душа, як правильно написати не знаю)
Не користувалися ванною 7 років

Але собі будуємо будинок великий, там буде 4 санвузли, один з них з ванною на всяк випадок
Ищу Аленя• 13 сентября 2023
У нас один санвузол з ванною, двома умивальниками, туалет та біде( нам так зручніше ніж гігієнічний душ). Інший гостьовий, там туалет і умивальник. І пральня окремо, і в ній ще душова кабіна. Чоловік користується тільки душем, доньки тільки ванною, а я під настрій))
Чемна панночка• 13 сентября 2023
У нас в одному санвузлі ванна, в іншому душ. Дорослі частіше душ, дитина частіше ванна.
Яжбоматуся• 13 сентября 2023
У мене в квартирі 2 санвузли, це на нас двох з чоловіком - в більшому і ванна, і душ, ми зазвичай душ приймаєм, у ванній під настрій поніжитись з пінкою. В другому санвузлі додатковий душ. Не уявляю, як на 5х людей обходитись однією ванною і без другого душу в іншому санвузлі
Святатабожа• 13 сентября 2023
Чаще душем. Ванну не люблю. Даже не знаю, зачем она. Вам бы рекомендовала второе помышляете место организовать. Вас много.