Море Щастя• 14 сентября 2023
На работе дали списки в военкомат, ваш опыт(
Звонит брат.
На работу пришёл военком, на Пн вызывают в военкомат. Киев.
У кого была такая ситуация? Чем закончилось?
Для слишком умных - второй брат уже больше года на 0.
Ответ дляPolz
Хтось багатодітний, в когось хтось інвалід, хтось студент, хтось башляне, так що мало кого по факту заберуть
в теорії можливо. але вряд чи бізнес буде планувати свою роботу сподіваннями. Якщо відправили всіх, крім двох, то готові, що більшість і загребуть
Margonails• 14 сентября 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Слушайте Кузякин, я забыла у вас спросить что и как мне делать? Нужно будет буду прятать мужа! Сейчас он законно дома!!! Ясно???
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Від того, оголошену війну чи ні війна закінчиться? Чи мобілізація не потрібна? Логічне мислення у багатьох відсутне, нажаль. Чи ті хто зараз служать, дурники? Треба може їм повернутись бо війну не об´явлено? Беззаконня багато, але те, про що ви пишите....
Як ви цікаво говорите. і про відсутність логічного мислення, і про тих, хто зараз воює
Проблема в тому, що зараз потерпають лиш невладні верстви населення. От ви, адвокат, знаєте, що незаконно роздавати повістки, а у відповідь ’і чим це вам допоможе’. Норм така відповідь від адвоката.
Що треба зробити - захищати свої інтереси, в першу чергу. Оці патріотичні гасла про здатись - залиште собі, коли будете в окопах бігати. Або розкажіть депутатам і відправте їх на нуль. Ні, це тільки звичайним людям потрібно говорити про захист країни. А якщо зробити варіант, що вся верховна рада завтра буде під Бахмутом - я впевнена, вони б швидко знайшли варіанти де взяти захист, зброю, допомогу, фінанси на зарплати воєнним, фінансування лікування воєнних і безліч інших проблем, які затягують цю війну. Бо люди в окопах воюють навіть без достойної оплати. А люди в офісах типу вас розказують, що те, що ті військові не захищені в своїй же країні - то не логічні розмови і взагалі не першочергове питання
Ответ дляInnag
Я ще раз запитаю. То що робити? Стати частиною російської федерації? Покинути тих людей що в окупації? Сказати військовим що вони хернєю займаються, їм треба повертатися, бо тут всі розумніші за них, а вони ідіоти?
вы как маленькая.. оружие нужно свое производить, чтоб лупить ракетами и дронами, а не кидать людей штык на штык. Никто не говорит о сдаваться. Всем понравилось, что было в Севастополе вчера. Так может быть каждый день в других оккупированных городах, но пока не хватает этого количества.
Сейчас война дронов и ракет.
Ответ дляInnag
а люди ж намного дешевле заводов, правда?
Ответ дляirina_kiss
Автор, якщо він не піде у військоматі нічого за це брату не буде. Нехай більше не ходить на роботу. Головне, не підписувати повістку та не проходити медичну комісію. Щоб йому не казали, що він ухилянт, що його посадять і тому подібне. Це не правда. Якщо він живе не по прописці- взагалі круто. По закону його не мають право ось так викликати в будь який ТЦК та вручати повістки. Навіть при загальній мобілізації.
Нехай брат не боїться. Якщо не піде не військомат то все буде добре. Але йому варто звільнитись, бо прийдуть ще за ним, раз у них такий керівник мудак
админ штраф заплатит
Маргарита-d325• 14 сентября 2023
В моей семье мобилизовали сразу двоих. Оба считаются без вести пропавшими с ноября 2022 года.
Думайте....
Адвокат Пономаренко• 14 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Багато написали.Але, нажаль, дофантазували з моїх відповіді ще більше.
Ответ дляАдвокат Пономаренко
вам немає сенсу щось писати. бо відповідь ваша на моє ’багато написали’ - вода водой беззмістовна.
і суть не в тому, що я додумала. а в тому, що потрібно робити українцям. особливо, якщо вони мають відношення до законів і захисту населення
Ответ дляJimson
Вы забываете про ’помогал’, вместе с нардепами их около 4500 человек. Это больше, чем танкистов всех специальностей, мехводов, наводчиков и т.д.
Самих депутатов больше, чем боевых летчиков, причем в разы.
А посчитайте ещё всех депутатов и их помощников по городам)
Там ого-го сколько людей будет)
Адвокат Пономаренко• 14 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
Коли читаєш ваш отой величезний коментар, складається враження, що я захищаю депутатів. Або я проти законності в крайні. Все в такому роді.Ви вивалили на мене всі проблеми сьогодення. Потрібно робити українцям - робіть. Вам, як громадянину ніхто не заважає.Щодо мене, то я працюю та захищаю своїх клієнтів. Але, не під гаслом як тут люблять кидати - ’ТЦК незаконно’ ’військовий стан незаконно’. Ні. Бо це нічого не дасть в результаті. І ми прогаємо. Нажаль, люди цього не розуміють. Накидали на мене г... і раді. Взагалі, мені наука. Не потрібно в таких темах писати.
irina_kiss• 14 сентября 2023
Ответ дляПодрысь
админ штраф заплатит
Це якщо доведуть ще, що щось було порушено. Багато нюансів
Звёздонька• 14 сентября 2023
Срочку служил, военная кафедра?
Очень может быть, что пройдёт комиссию , и если ВОС сейчас не сильно необходим, то возьмут на учет и будет работать дальше. Ну или второй вариант комиссия, учебка, фронт
Ответ дляРойЛеля
А як на вулиці будуть давать повістки, то їх в смітник? А чк попадешся, що не пішов, то просто регулярно штрафи відстібувать? Прикриють скоро таку можливість, мабуть
повістки вже на вулиці не дають, дивляться по базі, і кажуть, ви в розшуку. Забирають зразу з вулиці на медогляд, де всі годні, і на полігон на навчання. Забрали так 2-х знайомих....
Ответ дляArgesha
Та щас.
Все, досить. Наїлися.
Ані моїх чоловіків, ані моїх податків ця держава не побачить. У всякому разі, за поточного уряду і поточній ’’держдіяльності’’.
Все, досить. Наїлися.
підождіть. ви цю державність вибрали..., а насолоджуватись результатом свого вибору?? вибрала більшість, так більшість і повинна підтримувати свого презЕдента,і всі його закони.. ( особливо, коли він юрист, і вже ’навчився’.)
Ответ дляАдвокат Пономаренко
конечно, все вокруг адвокаты дураки, только на советчице сидят гении юриспруденции
Запомнила я вас в теме где советчица спрашивала совета и вы много чего рассказывали кроме дельной помощи , озвучив что это платно ))
На советчице сидят кто зачем )) а вы вот явно с рекламой себя самой 😹адвокат
Адвокат Пономаренко• 14 сентября 2023
Ответ дляelegante
и что?
Ответ дляАдвокат Пономаренко
о, у вас тон жертви появився. не цінують люди от такі класні адвокатські поради як мовчки йти мобілізуватись і не морочити нікому голову про захист своїх прав
Адвокат Пономаренко• 14 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
не фантазуйте про мене. Ви знову фантазуєте.
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Он вже чоловік виграв справу проти тцк. То чому ж знання своїх прав нічого не дає в результаті, як ви кажете?