СамавиховуюКота• 14 сентября 2023
Як стати позитивною
А не оця постійна тривожність? Я дивлюся в дзеркало і бачу втомлену тьотю. Постійні переживання, тривожність. П‘ю магній, не помагає
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляБоневтікла
Чим Ви наповнюється? Що для Вас задоволення?
Люблю читати, подорожувати, але наразі 2 малих дітей, рутина, турботи і переживання за них.
Маргарита и Мастер• 14 сентября 2023
Я пʼю магнебам і мелатонін наніч і немає сну.Це просто якийсь капець і ніби стараюся триматися відавати,що не тривожно,а не виходить.
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я ще годую грудьми, сон перебоями, помітила, що накручую себе дуже. Наприклад дитина бігла і впала. Все, я починаю думати - яка я нікчема, не встигла зловити, а якби струс мозку, а перелом. І це ненормалтно. Я не була такою.
Пэрисхилтонша• 14 сентября 2023
Так как бы сейчас и нет поводов для позитивного мышления в целом. Можно пытаться по мелочам немного поддерживать психику- хобби, спорт, приятности, поездки, прогулки и т.д. но в целом общий негативный фон в данный момент это вариант нормы.
Меня больше пугают люди которые в этом ппце прыгают в облаках как контуженные жизнерадостностью, это уже что-то близкое к помешательству)
Щира українка• 14 сентября 2023
Пока не устраните причину тревоги никакого позитива не будет. Можно конечно самообманываться и искать как тут советуют позитив во всем. но лично у меня такое не прокатывает.
ФФФФристайла• 14 сентября 2023
Если дети здоровы, то отчего особенные переживания? Дети как раз источник позитива)))
У меня вот младшая - милая, тихая, спокойная девочка.
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляЩира українка
Материнство може. Гіперопіка, не знаю, що я не оправдала як матір сама себе. В мене діти не мали падати, розбивати лікті, набивати шишки, а вони такі активні, постійно біжать. І от збила коліна - я не можу пережити, поки не загоїться. Чи впала в кухні, хоча стояла біля мене метр. Не знаю, це щось зовсім занадто.
Щира українка• 14 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Так у вас просто перекос в нервозность-тревожность. Это невроз. Магний говорите пьете, сколько времени? Может курс Б в попу поколоть..
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Дівчинка як ваша, постійно біжить, падає, стрибає звідки може, лізе куди вилізе. Якщо є крісло, то вона лізе з крісла на стіл.
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляЩира українка
Може ви й праві. Почалося як мала впала вниз головою, я не втримала і готово. Лікар посміявся, що я приїхала - каже - та всі діти падають, ще зробив щ мене якуйсь ненормальну. Ну і потім вона знов впала і я чомусь втратила спокій. Вона в мене не грається, всі ігри - стрибати, бігати і отаке все.
Щира українка• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Это понятно, вы переживаете, но ваш материнский инстинкт вас уничтожит, нервы так точно... Получается надо как-то войти в баланс между тревожной мамой и мамой-пофигисткой. Может, подумать о том, что вы не виноваты в том, что она упала, а то у вас так нервы завинтятся дальше хуже и хуже..
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляЩира українка
Ви праві, але думки, думки
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Говорю з подругами, вони сміятися, та діти падають. Я розумію, але себе мучу
Щира українка• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви праві, але думки, думки
Мысли - ваш враг. Страх вами управляет и заставляет тревожится еще больше.
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляЩира українка
Лікар мені говорить - дивися, вона сміється, бігає, якби струс мозку, то були б ознаки, а яке в собі сиджу і руки тремтять.
Щира українка• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Это все равно не продуктивно, так ведь?) Ну вы себя прям истязаете, что неидеальны и должны стать многоруким буддой? Потом это сменятся ощущения ой если, а вдруг что и вы становитесь как струна натянутая.. Чувство страха охватывают вас вперемежку с тревогой и это не дает жить.
Приму в дар• 14 сентября 2023
любовник повернувся
флірт, збудження. розмови, зустрічі..
в дзеркалі гарніша мордаха тепер
флірт, збудження. розмови, зустрічі..
в дзеркалі гарніша мордаха тепер
ФФФФристайла• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Упала - встала, это закаляет характер)
У меня все убрано с высоты ее роста, везде закрыто, задвинуто. Ну и конечно бегаю следом, а что делать, такой возраст. Вчера на площадке прыгнула с горки. 🤦♀️ С самого верха, как я ее поймала, сама не знаю, фантастика. Очень сейчас люблю батуты такие, знаете, где застегивают ребенка в сетку и он там бесится. Она так наскачется, что потом идти не может и какое-то время даже тихая))
Воспринимаю все философски, если ребенок ест из кошачьей миски, это проблема кошки.
Мао_Мяо• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Скільки дитині?
Моя теж дуже активна.І шишки набивала не раз і падала з дивану/свого ліжка. На вулиці теж складно. Поки не вдариться,не впаде в яму -не заспокоїться. Ходити просто не вміє на вулиці,летить.То я просто чекаю,коли вона підросте, порозумнішає,можливо піде в садок. Інакше не бачу другого виходу. Не зв’язати же її, щоб хоч годину посиділа ))
СамавиховуюКота
• 14 сентября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Скільки дитині?
2 роки, така сама, вона не сидить і не грається. Стрибає по дивані, ліжку, як би я не дивилася. Буває, весь день ходжу слідом і от вона знайде де вдаритися.
ХаДиДиШь• 14 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Просто прийміть для себе, що жодна дитина не виростала без синців і розбитих колін. Якщо хочете повну безпеку - то це тільки в кімнату з м´якими стінами. Але ж ви знаєте де такі бувають ) і ніхто такого насправді не хоче
Мао_Мяо• 15 сентября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Та нічого страшного, це ж діти) думаю ми теж в дитинстві падали і нічого, якось виросли.
Моїй теж 2. Наглядаю звичайно, прибираю небезпечні предмети ,але без фанатизму. По дивану можливо пояснюйте, що не треба пригати, або тільки коли ви поруч. Чи на батути водіть,раз так обожнює пригати)
А ще що робить вдома? Є якась дитяча коляска, чи тележка як в супермаркеті? Моя може пів дня з ними бігати. Постійно щось туди класти, висипати назад.Або вивертає одяг,перебирає його. Ненавиджу потім збирати, та хоч зайнята чимось ))
Клевотница• 15 сентября 2023
Страхи советуют выписывать. Попробуйте писать свои мысли, переживания каждый день. Аффирмации на позитив, медитации, укреплять нервную систему. Смотря какой уровень тревожности - может и нужна работа с психотерапевтом, а может и самостоятельно справитесь.