Вельшановна• 14 сентября 2023
Дівчата допоможіть. 11 років, незрілість емоційно- вольової сфери
Сину 11 років, розумний, відмінник . Але особливості в поведінці , не впевнений, плаче зразу якщо хтось щось неприємне скаже в його бік з дітей ( навіть пошуткує). Плаче з причини та без, тяжко адаптуватись в колективах, дуже чутливий та невпевнений, нервовий, друзів немає. Ми з чоловіком постійно розмовляємо з ним, любимо, підтримуємо . Може є якісь методи йому допомогти контролювати емоції , підвищити самооцінку. Скоріш за все це при народженні з’явилось , гіпоксія була через пуповину. Може вітаміни, препарати, психолог, що ще?
Вельшановна
• 14 сентября 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Розвивайте в ньому чоловічу силу. Бокс, тхеквондо і тд.
Ходить на спортивну секцію по боротьбі , не допомагає
Бабка-ежика• 14 сентября 2023
Я такая была, переросла + в 8 классе в школу стала добираться сама на общественном транспорте на другой конец города (точнее в центр Киева с окраины), было пару трудных (с точки зрения подростка) ситуаций, как-то закалилась и научилась общаться
Не скажу, что стала душой компании и супер уверенным в себе человеком, но карьера и личная жизнь в порядке тьху-тьху-тьху
Мастер Пис• 14 сентября 2023
Синдром отличника? Должен быть везде первым? Если что не так сразу в слёзы?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 сентября 2023
Оце все про мене. Читаю як про себе у дитинстві.
Що я порекомендувала би своїм батькам? Довгі, душевні розмови, як ритуал. Щоб дитина розкрилась, не боялась висловити свої тривоги, страхи і т. д. Доручати завдання, за виконанням яких хвалити дуже сильно. ’Уявляєш, мій Андрій закупився сам у магазині, наготував смакоти, ми в шоці який він самостійний у нас!’
Віра у сильні сторони дитини
Хоббі. Дуже допомагає.
Віра у сильні сторони дитини
Хоббі. Дуже допомагає.
Марфа Українівна• 14 сентября 2023
У меня такой же сын. 11 лет. Я не знаю, почему он такой. Мы его очень поддерживаем. Но пока вот так....
Борисфенка• 14 сентября 2023
Ответ дляМастер Пис
Так насправді це добре, що хоче бути першим.
Старший син колись плакав, коли програвав в шахи. Але я не погоджувалася грати в піддавки, а він з часом навчився.
Соня-сонятко• 14 сентября 2023
Я теж в дитинстві такою була
Мені ще і батьки весь час казали ’старших треба слухатись’
Мені вже сорок років, а десь всередині сидить оте ’треба слухатись’
Я б вам порадила сходити до дитячого психолога, щоб він вам дав поради. Щоб ви давали правильні настанови дитині.
Бо всі наші комплекси родом з дитинства
Я_не_аноним_100%• 14 сентября 2023
Чайка подсказывает, что вы тревожная мама.
Это с самого раннего возраста передается ребенку.
Ваши слова, что он самый классный не имеют действия, а наоборот беседы акцентируют внимание на проблеме.
Создайте лёгкую атмосферу, делайте что то вместе, организуйте ему компанию где может быть другие старшие похвалят и подбодрят, а не мама с папой ( дети это не воспринимают всерьез)
Фуліганка• 14 сентября 2023
Вітаміни групи В, перевірити кров на мікроелементи. Але це до спеціалістів щоб комплексно подивилися і назначили. Я сама до і після вітамінів як дві різні людини.
Булькаю• 14 сентября 2023
Я теж плакала в першому класі, не ходила в садок, але з мене ще більше сміялися за плач, а мама ругала мене, довелося навчитись не плакати, але спілкуватись так і не навчилась.
ОливьЕЖечка• 14 сентября 2023
У меня такой сын. Например, увидел худого котёнка, плачет, и так во всех ситуациях. Очень мнительный, впечатлительный. Мы были у невролога и психолога. Сейчас, в 12 лет немного проще. И, да, ходит на спорт с 4-х лет)
Мальчижка• 14 сентября 2023
Не звинувачуйте гіпоксію. Невпевненість, некомунікабельність, чутливість- це риси характеру, які змінюються і які можна розвивати та коригувати. Знайдіть гарного дитячого психолога, колективний якийсь гурток і потихеньку все налагодиться.
неДоПриличий• 15 сентября 2023
Автор, спробуйте Кардонат або Магне-В6. Краще обидва по черзі. Якщо попадете в точку, то побачите по дитині.