МастерЮля• 23 декабря 2024

Діарея ..як зупинити?

Доньці 11 років.Їла все свіже.
Вже 2 день діарея і віддає біль тільки в попу.
Повинні бути КД через тиждень.
(Думали ПМС)
Атоксил п´є і регідрон.Але щось взагалі не допомагає.
Чи може бути ацетон у такому віці?
Що можна ще випити дієве у такому випадку?
Говорю-балакаю• 23 декабря 2024
Активированный уголь, рис,отвар гранатовой корки
Янка-угомонись• 23 декабря 2024
Перец черный (горошек) штук 5 пусть выпьет, сразу поможет, если не вирус кишечный. Или столовую ложку крахмала запить водой, тоже хорошо помогает.
Вельми шановна• 23 декабря 2024
Не нужно останавливать, так организм избавляется от токсинов. Само пройдет
Катруся 777• 23 декабря 2024
Смекта
Работать надо• 23 декабря 2024
протидиарейный препарат, подходящий детям
А що таке?• 23 декабря 2024
Ніфуроксазид, ентерол. Дитина мучаться другий день, нахіба ці експерименти с сорбентами.
Нафаня Маня• 23 декабря 2024
Додати смекту і пити багато регідруючих рідин
Natal_ka91• 23 декабря 2024
Ентерол, ентеросгель - тільки витримуйте проміжки
Ацетон може - купіть тест-полоски
дамаАмстердама• 23 декабря 2024
Корки граната. Почитайте в интернете как заваривать.
Повітруля• 23 декабря 2024
Ще бактерії добавте,смекта.Ацетон може буть,підшлункова
Марс атакует• 23 декабря 2024
В мене кілька днів тому таке було. Це просто жесть! Ні з того, ні з сього: діарея жахлива, ще й температура потім 37.5. Їла сухарі, рис. З пігулок: атоксіл + фуразолідон вранці, на вечір ще один фурозалідон. Пила траву деревію+календула+звіробій - класно зняло тошноту, бо в мене ще й це було.
Душка-свекрушка)))• 23 декабря 2024
Энтерол
іронічна антитеза• 23 декабря 2024
Ентерол
Диета
Це вірус, зараз багатьох косить
tarveldy• 23 декабря 2024
В малого було пару тижнів тому, схоже на вірус
ГоловнаЯ• 23 декабря 2024
Ацетон может быть в любом возрасте.
Энтерол я бы посоветовала по инструкции.
У сына был вирус такоц, но вначале 39 два дня была, потом уже диарея.
Интоксикацию стимулом снимать. Смекта не помогла, а вот энтерол хорошо
автор МастерЮля • 23 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Ацетон может быть в любом возрасте.
А яке дозування ви брали, у саше чи капсули?
автор МастерЮля • 23 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ентерол
Диета
Це вірус, зараз багатьох косить
Ентерол як приймати і яке дозування?
іронічна антитеза• 23 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Ентерол як приймати і яке дозування?
Після їжі. Та на ніч по 1 капсулі. Це доказові ліки як раз при діареї. Не треба вам ніяких ніфуроксазидів
автор МастерЮля • 24 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
В аптеці сьогодні від говорили від них сказали що це звичайний пробіотик((
Зараз зберуся,побіжу куплю
іронічна антитеза• 24 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
Зараз зберуся,побіжу куплю
Просто нашу сім´ю також перекачало. Більш ніяких симптомів, тільки діарея. Без болю в животі, без температури. Тільки щось з´їж і вже улетіло😁 Ентерол розрахован як раз на синдром роздраженного кишківника. Нам всім цей препарат допоміг вже в перші сутки прийому. Правда, я наїлась гострого після і знову бігала. Потім довше прийшлось його приймати. Доречі, там пити його потрібно ще після того, як пройде. Від 3х до 5 днів
автор МастерЮля • 24 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую 👍