Бензопирен• 16 сентября 2023
Кто недавно переучивался и кардинально сменил род деятельности?
На кого переучивались и почему?
Маю натхнення• 16 сентября 2023
Мне 35 лет, поступила учиться на юриста, потому что давно об этом мечтала.
Бензопирен
• 16 сентября 2023
Ответ дляМаю натхнення
А кем были до этого
Дайте подумать• 16 сентября 2023
Лікар-педіатр, проходжу спеціалізацію на лікаря ФРМ (фізична реабілітаційна медицина). Теж медицина, але нова спеціальність кардинально відрізняєть від попередньої.
Чому? Відправили з роботи.
Инфотуфелька• 16 сентября 2023
14 лет работала в финансовом секторе крупной компании (имею юридическое и финансы и кредит’ образование), так мне тухлый офис надоел((( В 2018 году сменила сферу деятельности, ушла в строительную компанию - помощник директора (управляющий),теперь в джинсах и футболке мотаюсь по стройкам на машине, даже умею матерится, как прораб.
З бісиками• 16 сентября 2023
37 років. За освітою маркетолог, жодного разу їм не працювала. Закінчила курси дизайну, працювала дизайнером рекламних макетів. Набридло. В декреті зайнялась продажами, відкрила інтернет-магазин. Продажі зійшли на нуль. Куди далі і що далі? Працевлаштувалась нянею. Місяць назад закінчила курси манікюру, все життя про це мріяла. Щось життя кидало туда-сюда не зрозуміло куда. Вже давно була б крутим майстром. Але краще пізно, ніж ніколи
Бензопирен
• 16 сентября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Це точно, життя помотало
, Але Ви молодець, що рухаєтесь далі
З бісиками• 16 сентября 2023
Ответ дляБензопирен
Це точно, життя помотало
, Але Ви молодець, що рухаєтесь далі
Дякую 🌸