Сама купляю квіти• 16 сентября 2023

Чи є тут мами діток с дцп?

Дівчата, доброго вечора
Чи є тут мами діток с дцп? Хтілось би поспілкуватись, нам тільки поставили діагноз і я поки не знаю що робити і куди бігти
Хтілось би почути ваші історії, в якому віці вам поставили діагноз, чи вдалось реабілітувати діток до норми?
So_so• 16 сентября 2023
Если Вы из Киева, то вот очень хороший реабилитолог
http://andriyash.com.ua/

ДелайКак_Я• 16 сентября 2023
Смотря какой уровень , с 5 увы в норму не выйти . Да много факторов . Но заниматься обязательно надо .
автор Сама купляю квіти • 16 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Не знаю, нам рівень ніде не писали 🤷‍♀️
Але думаю шо не важка форма, або то мені як мамі так здається
У дитини спастики немає, а навпаки слабкість
Ответ дляSo_so
http://andriyash.com.ua/
Дякую
Ми не з Києва, але готові їхати куди завгодно
дамаАмстердама• 16 сентября 2023
Який вік?
У мого старшого був синдром рухових порушень у пірамідній формі. Діагноз поставили рано, тому вийшло реабілітувати досить швидко.
Перевернувся у 7 місяців, поповз у 8, пішов у 1,3. Лікування почали у 3,5 місяці. Потім ще були логопедичні проблеми.
Якби не лікували, у рік би був ДЦП. Просто до року не ставлять цей діагноз.
Дуже ефективно проводять реабілітацію у Києві на Богатирській. Там лікарі навчалися у Німеччині. Для громадян України безкоштовно.
Чим раніше почати, тим кращий прогноз.
So_so• 16 сентября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Який вік?
Чим раніше почати, тим кращий прогноз.
https://childneuro.gov.ua/
So_so• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Не знаю, нам рівень ніде не писали 🤷‍♀️
И пусть генетик проконсультирует Вас

Ответ длядамаАмстердама
Який вік?
Чим раніше почати, тим кращий прогноз.
Два роки, до півтора років ніхто нічого мені не казав, типу у нього просто свій темп і далі буде все норм, але як пішов стали помітні проблеми і от тільки в добробуті нам поставили діагноз
Дякую вам) почтаю за це місце, бо вже не раз бачила що рекомендують туди звертатись
Ответ дляSo_so
И пусть генетик проконсультирует Вас
Невролог сказав що не бачить тут генетики, але ми всеж таки сходили до генетика в охмадит
Нічого толком не сказала, просто направила ще на консультацію в орфаний центр
ДелайКак_Я• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Не знаю, нам рівень ніде не писали 🤷‍♀️
А что написали ? Гемипараз ,тетрапарез ?
По Украине обычно с козявкина начинают.
Ответ дляДелайКак_Я
По Украине обычно с козявкина начинают.
Діагноз написаний як атактична форма дцп
So_so• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Вы уже взяли у педиатра направление туда?
С направлением запишитесь именно к заведующей центра Самоненко.
https://ohmatdyt.com.ua/tsentr-orfannih-zahvoryuva...
И поспешите, к ней обычно очередь
ДелайКак_Я• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Не знаю, нам рівень ніде не писали 🤷‍♀️
Уровни
Ответ дляSo_so
И поспешите, к ней обычно очередь
Ми записались, але туди черга 2 місяці, ось чекаємо тепер
Але нам нажаль не запропонували що можна до кось саме записатись, просто назначили час і все
So_so• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Они ничего и не предлагают, им всё равно.
Будете записываться на Богатырскую, запишитесь к Здвижковой В.Н.
ДелайКак_Я• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
А шифр какой ? Вас направляли уже на оформление инвалидности?
Ответ дляSo_so
Дякую вам , збережу собі ці прізвища
Ответ дляДелайКак_Я
Здається G 80.4
Так, збираємось до свого сімейного, бо ми обстежувались у приватній клініці, а вони не мають права рекомендувати оформлення інвалідності
Ответ дляДелайКак_Я
Уровни
Тоді в нас щось між першою і другою, дитина ходе, навіть бігає, але сходи і високі бордюри нам не під силу

Девальвация• 16 сентября 2023
Дівчата,по темі не підкажу,але щиро і від усієї душі бажаю вашим діткам якомога більше здоров´я
Ответ дляДевальвация
Дякую вам ❤️
ХаДиДиШь• 16 сентября 2023
Ответ дляSo_so
http://andriyash.com.ua/
А взрослым вы не советуете реабилитологов? Пусть и так мучаются, да?
So_so• 16 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Вам могу психотерапевта посоветовать
ХаДиДиШь• 16 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Вам могу психотерапевта посоветовать
А вы только в таком ключе ведете диалог? Так идите сами к психотерапевту.
Ответ дляХаДиДиШь
Вам хочеться просто з кимось посваритись?
Тема про дітей, не розумію до чого тут ваші претензії
Створіть питання про дорослих і вам також порадять
Лялька в колисці• 16 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А кто то просит посоветовать взрослого реабилитолога?
ХаДиДиШь• 16 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Потому что я спрашивала о взрослых реабилитологах, а мне никто ничего не ответил, а вот если про ребенка спросить, то все рады помочь и подсказать.
Santa_n• 16 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я з вас в шоці. Пришли в чужу тему з якимось претензіями. Вам вище все правильно щодо психіатра написали
ХаДиДиШь• 16 сентября 2023
Ответ дляBonya_A
Я была у психиатра. А мне теперь требуется реабилитолог, понятно?
Santa_n• 16 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Так це виключно ваше питання