Отчебучкина• 17 сентября 2023

Які розгрузочні дні робите?

Я на кефірі (2л на добу) або на овочах печених. Ще на кавуні робила, теж норм. Але якось набридло. Може щось порадите?
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Не об´їдаюсь наче.. але дійсно легкості немає.
У вас расстройство пищевого поведения тогда😁🤷‍♀️
автор Отчебучкина • 17 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ні, немає. Зож давно. Напевне все набридло з їжі просто хз.
Salsa-24da• 17 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Удачи 😁
Ms. Искренность• 17 сентября 2023
Ответ дляЛо Шарик
А я б сейчас сама пол арбуза большого точно съела. И пофиг на всё.
А ми вчора з донькою десь в 22 з´їли кавуна, невеликого, десь на 2 кг, такий смачний! Ну, бігали вночі в туалет
Ms. Искренность• 17 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Ні, харчуюся повноцінно, пп. Просто іноді хочеться моно.
Мене колись вагітну садила лікар на таку розгрузку(бо набирала багато) - доба на яблуках. То було класно, мінус 1.5 кг, але, може то вода виходила.
БезВзяток• 17 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Так, теж норм. На вівсянці теж ідея, доречі
Чем у вас вівсянка? Не можу знайти в магазині нормальну ((
размахер• 17 сентября 2023
В мене завжди однаково бо це як лікування, після обжиралки, 2-3 дні: кефір, овочі сирі салатні, яблука і трохи ягід типу лохини. Багато води. От зараз так після др і пілідання після нього
БезВзяток• 17 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Краще вода ранком, не снідати.
В мене знайома(пенсіонерка, але в формі) голодує, то вона ще обідає, а потім вечеряє на наступний день. А то все вода.
Так будут проблемы с желчеоттоком. Это интервальное голодание , зачем себя гробить
БезВзяток• 17 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Спорт ?
БезВзяток• 17 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Готовьте что-то новое. Блины не едите я так понимаю? Лаваш с начинками ?
БезВзяток• 17 сентября 2023
Ответ дляMs. Искренность
Где вы берете вкусные арбузы . У меня перезрелый, выкинули (((
Ms. Искренность• 17 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Вчора була на ринку (я в Кривому Розі) там люди привозять з села домашні, невеликі, ось їх вже три рази беру, дуже смачні.
автор Отчебучкина • 17 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Нєє, таке не їм і не тягне))
автор Отчебучкина • 17 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Спорт ?
3р на тиждень і частіше
автор Отчебучкина • 17 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Я беру німецьку брюгген, ту що крупніша
автор Отчебучкина • 17 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Удачи 😁
Дякую, і вам також.
Вкаблучках• 17 сентября 2023
Ответ дляБезВзяток
Якщо пити теплу воду на інтервальному, то ніяких проблеми з жовчним не буде.