Дверной_Проем• 17 сентября 2023

Почему такие смешные зарплаты в Украине и когда будет повышение?

Весняний Марафон• 17 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
Вот когда начнут сажать в тюрьмы и тех кто платит в конвертах и тех кто получает, тогда они побоятся мошенничать и будут полностью платить налоги, тогда и есть шансы на повышение нормальное. А то все знают об их махинациях и типа так и надо.
У Вас логіка погуляти пішла?
Яким чином примусова оплата податків примусить роботодавців платити більші зарплати?
Знайшли крайніх, ага...
Сегодня сержусь• 17 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Мені все одно, що там у Росії, зараз я говорю за мою країну. Ще не хватало порівнювати себе з ними.
Так, экономика разрушена, сначала нашей властью, потом россией, с чего платить
тогдалия• 17 сентября 2023
Искала работу. Бухгалтер с опытом на всех участках. Такого наслушалась, что аж зло берет: с 9 до 18 за 10000 грн и без официального оформления. Капец, совести совсем нет.
miya ya• 17 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
З 1 січня ж буде підвищення мінімальної, аж 7 тис грн, я заживу тоді, борги на кредитці погасю.а мінімальний прожитковий рівень на одну особу буде аж 2900 грн. Як це, в мене оплата комуналки 3000 грн без опалення, а зарплата 5300 на руки
А где субсидия ваша и почему вы работаете на минималку.Это ваш выбор.
Сама купляю квіти• 17 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Я вас не долбала.Погуглите и переведите фубли на доллары и гривну.В россии минималка ниже чем у нас.
6186 мінімальна це, якщо в грн
Бензин 19
Газ найдорожче 3
Самі гугліть, де в них що дорожче ?
Лорка-хлорка• 17 сентября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Когда у вас будет соответствующая квалификация.
Херня. Инженер- проектировщик в Киеве - з/пл 30-40 тыс (вместе с шабашками), главный инженер на стройке - 75 тыс. За аналогичную работу в Финляндии у проектировщика - 5 тыс €, у главного - 9 тыс.
И да, инженером любая маникюрщица/охранник стать не сможет))
Помогалочка• 17 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
так ми ж в єс йдемо, приведіть приклад більгіі чи франції
А в Бельгії чи Франції війна? На них напали, вбивають людей, нищать економіку і потрібні колосальні кошти на війну?
Весняний Марафон• 17 сентября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Частники смотрят на государство. И платят чуть больше. Если в гос за 5-8 тыс полно людей работают, то очевидно что и к частнику за 10-12 будет полно желающих, зачем платить больше. У родственника хозяин предприятия на которо тот работал, так и говорил, Вы на мои доходы не смотрите, платил и плачу на уровне средней по городу и ни копейкой больше, кому не нравится , новых наберу. А там реально сложную технику для зарубежа делали( это ещё до войны) и у хозяина сверхдоходы, а рабочим и копеек хватит. В итоге молодежь поработает и уходит, а 50+ и пенсионеры работали за 10-12 тыс. А сейчас всех опустили на этот уровень. Зарплаты снизились повсеместно.
Так він і правий, виходить. Навіщо якомусь окремому роботодавцю платити більше середньої по ринку праці? У нього бізнес, а не благодійна організація.
Все залежить від стану економіки. Якщо будуть створюватися нові підприємства та відповідно робочі місця, то й попит на працівників почне рости, і це потягне за собою й ріст зарплат. Звичайні ринкові попит/пропозиція. А якщо зараз ледь-ледь хоч щось почало відновлюватися, то добре, що взагалі робота хоч якась є.
miya ya• 17 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
6186 мінімальна це, якщо в грн
Бензин 19
Газ найдорожче 3
Самі гугліть, де в них що дорожче ?
Соглашусь,что бензин у них в 2 р дешевле.Так они и страна -бензоколонка.И живут они не лучше нас,хоть у нас война.У них минималка 6 тыс гр на наши
неДоЖиру• 17 сентября 2023
Ответ дляMARINA2901
Це правда,для промислового міста - це копійки .
Вчора пішла ввечері купити продуктів, купили наче небагато, основне, що закінчилося, хліба 2, сметани 2 масло 1 пачка, молоко, печиво дітям недороге і пластівці на сніданок(вони по акції зараз, діти люблять з молоком), із м´ясного- ковбаси вареної по акції, 600 грам, і 600 грам фаршу курячого, а, киці корм і капсули для прання, може, ще щось забула. 1200 грн, для мене це багато, мені тиждень треба працювати на ці гроші, а проїсти за один день. Це покупка на сім´ю з 6 людей,троє дітей підлітків, чоловік і свекруха недієздатна.
Лорка-хлорка• 17 сентября 2023
Ответ дляПомогалочка
Да так и до войны было. Что вы сказки рассказываете 🤦‍♀️
Пульт от линолеума• 17 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Добре звісно , що робота є хоч яка. Але на саме необхідне її вже не вистачає. Тільки на їжу.
Невидимка Майя• 17 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Уволились,чтоб заработать на фронте?
Почему уволились? повестку дали . Или думаете они неприкасаемые? Суть в том, что опытного сотрудника нет и на его место никто не идёт
неДоЖиру• 17 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Я писала, що роботу шукала майже рік, до війни. Була ще одна, на більшу зарплату, їхати більше 2 годин в одну сторону,таке в нас місто, я фізично не зможу це, маю захворювання суглобів Субсидія не положена, якось збирала справи, чоловікові зп, моя і порахували і сказали, Вищої, у Вас же на 100 грн перевищує мінімум (кожні пів року здавати можна, туди входить зазвичай чи відпускні, чи лікарняний, тобто воно не показує реальний стан).
Seehund• 17 сентября 2023
Ответ дляНоунэйм
А на росії такі хороші, що вся глибинка відправила своїх ваньок вбивати та мародерити, щоб кредити закрити, ладу там, пельмені отримати...
Почему нас вечно тянет себя сравнивать с каким-то дерьмом?
Помогалочка• 17 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Оплата коммуналки без опалення 3 тисячі гривень🤦‍♀️По барськи живете.
Сама купляю квіти• 17 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
До ковід -
завод ( виробництво будівельних матеріалів )
Працювало біля 1500 тис робочих
Вахтами, бригадами, місцеві - по різному
Періодично відмовлятись виходити на зміну, вимагали разом підвищення зарплатні
Керівництво відмовляло, то вони так бригадами в Польшу і їхали працювати.
Так сотнями
Далі керівники зрозуміло, що скоро самі будуть гайки крутити, то підняли зарплатні і ще й давали премії по 5-20 тис , тому хто приведе робітника і той пропрацює 6 місяців
неДоЖиру• 17 сентября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
А навпаки, мабуть таки да. Я інженер, вже думаю, де шукати підробіток, собак вигулювати чи вікна мити.
Весняний Марафон• 17 сентября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Я просто більше року без роботи була. В березні 2022 закрили весь наш відділ. Оце тільки третій місяць як працюю, тож для мене це вже позитив. Зарплата 20 тис, це в півтора рази менше, ніж була півтора роки тому. На двох вже жити можна, ще й борги позакриваю нарешті.
А то того вже й на мінімалку була згодна, та не було варіантів, я вже у відчаї була. ((
Бася-Мася• 17 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Тупой ответ. Мою квалификацию вы не знаете. Многие люди сейчас с хорошими навыками и ’квалификацией’ работают на низкооплачиваемых работах.
Их проблемы. Лохи есть везде и в любой стране. Моя компания на 35 т не может людей найти. Но там надо попахать.
Весняний Марафон• 17 сентября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ви писали, що профільне стратегічне підприємство енергетики. А хіба такі специ у нас не на броні від мобілізації? Це ж дурість, забирати ключових спеціалістів, на яких тримається основа енергетичної безпеки.
Хвець-тець• 17 сентября 2023
Зарплати смішні тому що в країні війна і кордони закриті. Відповідно економіка в занепаді, а безробітних багато, виїхати вони не можуть і роботодавці цим користуються, це по суті узаконена панщина, людині немає куди подітися і вона буде працювати за будь-яку зарплату.
Невидимка Майя• 17 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Бронь була не завжди. Багато хто сам пішов на початку війни. Мій колега чудовий спец, інженер, йому зателефонували, навіть повістку не дали, запросили до воєнкомату. Він пішов і рік під Бахмутом був, правом навчання до цього за кордоном було.
Сама купляю квіти• 17 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Саме так
КараПузовна• 17 сентября 2023
Тому що нашій владі вигідно мати рабів, що працюють за їжу
Невидимка Майя• 17 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Дніпропетровська, Кривий Ріг, у нас тут робота за 10тис грн за щастя. Племінниця пів року шукала, ось тільки знайшла на 9 чи 10 тис. Всі пропонують 7-8.
Ну от і у нас таке. Тут пишуть , що 500-800 Дол так легко заробити. Але мабуть тільки в Києві. У нас таких зп немає
Лорка-хлорка• 17 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
А я язык учу активно. И многие инженеры засобираются на выход. Кто ж страну-то отстраивать будет? 😏
неДоЖиру• 17 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Чоловіку бронь подовжують кожні пів року, але казав що двом хлопцям з роботи вже дали повістки, хто за них буде працювати- невідомо. Бо там постійно навчатися треба, і спеціаліст стає десь через 5 років роботи, і то, продовжує вчитися , всякі модернізації.
Карма хамелеона• 17 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
оце насмішили. - ’Зеленський в інтерв´ю CNN: Випадки корупції в Україні не пов’язані з допомогою та зброєю від партнерів
Президент зазначив, що це - ’інші справи’.’
..питаннячко, чому через пальці дивляться на оці ’інші справи -’ неначасі??( бо там всі свої чесні дружбани сидять. )
ЗдесяЯ• 17 сентября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Вы живёте не по средствам. Зачем вам с ограниченными доходами капсулы для стирки? Обычный порошок чем не угодил?
Вот так почитаешь тех, кто жалуется и думаешь: нужно не только зарабатывать, а ещё и тратить с умом, чтоб не жаловаться...