Не за Будка• 17 сентября 2023

Завтра подаю на розлучення.. 25 років разом були..

Залишаюсь з сином 12 років і з/п 15000, старший вже живе окремо, але навчається на 3 курсі універу і платив чоловік за його навчання, а це 4300 в місяць.. квартира моя, але я не витягую нічого по фінансах😭 як ви викручуєтесь?? Знаю що мій 100% буде робити на зло.. вже погрожує винести з квартири те, що він купив(( телевізор, холодильник, пральну машину, двоспальне наше ліжко ( каже що я, як собака буду спати на підлозі) і це все при дитині!! ( син пішов на вулицю зі словами: я йду гулять, не тому що друзі кличуть, я йду від вас і ваших криків😭😭😭) серце не витримає моє..
...аяприкольная• 17 сентября 2023
Що сталося?

автор Не за Будка • 17 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Що сталося?
Бухає безбожно((
Полонянка SexShop-а!• 17 сентября 2023
Чоловіка під зад та змінити замки в квартирі
Латексне альтер ЕГО• 17 сентября 2023
Спокійно.
Міняєте швидко замки, виставляєте його речі.
Речі (ТВ, пралку...)зможе забрати тільки по рішенню суду.
Плюс аліменти на дітей і додаткові витрати на навчання старшого
Триндю-бриндю• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Бухає безбожно((
Якщо все в носить, то виставте йому рахунок за житло, як орендну плату, за всі 25 років
Аноним НаВсеГда• 17 сентября 2023
Сил Вам. Ви все правильно робите.
Белоснежко• 17 сентября 2023
Старший вже може і заробити на своє навчання, не переживайте, все буде добре, витягнете
Lubov-9143• 17 сентября 2023
Все що нажите вами з чоловіком у шлюбі, ділиться на пополам. Так що, подавайте на розлучення спокійно. А чоловікові так і скажіть:все пополам, якщо не згоден, тоді в суд. Квартира ж ваша?
Lubov-9143• 17 сентября 2023
І так, про аліменти не забудьте на меншого. А старший може вже сам підробляти, якщо батя упреться платити за навчання.

Ждушечка• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Бухає безбожно((
Як би Вам не було зараз важко, це буде легше, ніж жити з цим козлом. Все у Вас вийде
муха в кедах• 17 сентября 2023
Автор правильно

Я теж надіюсь скоро наважусь
А він працює? А коли бухає і по скільки?
Дай подивлюся• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Бухає безбожно((
А где он работает и какая у него ЗП? Официально? Подавайте на алименты, когда-то все равно придется выплатить. Кстати, мой тоже грозился всё делать на зло. Три месяца не платил, а потом успокоился и платит, как миленький
Дама с собачкой• 17 сентября 2023
Ответ дляLubov-9143
ну какие там алименты... аж тысяча... куда ее приткнуть
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Як воно таке іпануте, то вам легше буде 100%
Хоч стресу поменшає
ЮлияА91• 17 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
25 %.
автор Не за Будка • 17 сентября 2023
Ответ длямуха в кедах
Автор правильно

Я теж надіюсь скоро наважусь
Працює... але це його не стримує. Все що заробляє, 50 відсотків на харчі, а 50 на пойло((
Дама с собачкой• 17 сентября 2023
Ответ дляЮлияА91
25 %.
ну хорошо если хотя бы 5 будет платить, у большинства - минимум
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Бухає безбожно((
Завтра на розлучення подавати, а сьогодні його вже виперли з квартири?
Не живіть з алкашами, навіть за його три копійки
Lubov-9143• 17 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Дивлячись яка зп чоловіка офіційна. Якщо 20-30К,ти норм сума буде

ЮлияА91• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Какая в него зарплата. Алименты 25% от оф дохода
Дама с собачкой• 17 сентября 2023
Ответ дляLubov-9143
согласна...
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляДама с собачкой
Чому 1000?
В мене щомісячно 5-7 тисяч, під новий рік було 96 тисяч, ще раз весною 46 тисяч
автор Не за Будка • 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Не можу виперти(( стоїть, в двері дубасить, дитина кричить ’ пусти папу’! Короче все дуже важко.. міліцію визивала, пару кружків по масиву зробили, і випустили!!
Дай подивлюся• 17 сентября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Чому 1000?
Военный?
автор Не за Будка • 17 сентября 2023
Ответ дляLubov-9143
Офіційна 23 к, не офіційна і 40+ буває
Доставучая• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Бухає безбожно((
тикайте не оглядываясь назад
кровать можно бу купить
как и все остальное
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Піднімайте всіх, батьків його, родичів, хай іде до них
Куплю орехи• 17 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Офіційна 23 к, не офіційна і 40+ буває
25% ваші
автор Не за Будка • 17 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
тикайте не оглядываясь назад
кровать можно бу купить
как и все остальное
Я і на матросі посплю)) так шкода своїх років(((
Чемна панночка• 17 сентября 2023
Автор, обнимаю вас
Алкашка -это путь в никуда
Мой при хорошей должности и заработках , допивался до скотского состояния
Дошло уже до унижения моего
Ой как вспомню
И причём , у него не было проблемы
Он ни хера не помнил , что творил
А утром я была дурой