как тебе такое илон маск• 18 сентября 2023

Это правда? Про 4 октября

Нет тик тока, по этому первый раз такое попалось
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляkapira
я сьогодні буданова прогнози почитала ... 2025 рік 2026 рік...
до цього крим обіцяв до літа повернути

жити нам в цьому довго ((
В Экономист? Западным ?
Обьяснение что мы будем лупить по рф.
Это? https://www.economist.com/europe/2023/09/17/an-int...

LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Єдине, що Буданов сказав про 2025-2026 роки, це те, що до цього часу економіка рашки загнеться.
Ви маніпулюєте даними.
Там ритоика, что нам надо лупит по территории рф и лупить.
А не ждать, что они сами загнутся, хотя к 26 будут истощены
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я сходила и посмотрела

если Зеленский не примет ультиматум, то они объявят войну и массированной ракетной атакой они уничтожат все мосты через Днепр и всю энергетическую инфраструктуру и захватят Киев

такое плетут в том тик-токе
А то они цветочки нюхали 1.5 года, а теперь уж точно ’ как начнут’
a_n_e_t• 18 сентября 2023
Кстати этот дядя Слава (тетя Клава), с чего телеграмм канала вы это притащили, подыхает от рака сейчас.
nabludatel• 18 сентября 2023
Ответ дляnata.ant
Я в Польщі живу,рашинських я якраз і не бачу,з українськими і польськими купа машин
рашикам Польша не дуже цікава. Вони полюбляли відпочивати на узбережжях Італії, Іспанії, Греції. Але ці країни не межують з рашкою. Щоб до них потрапити треба спершу перетнути кордон тих європейських країн, які знаходяться поряд з рашкою. А 5 з 6 таких країн заборонили рашикам перетинати свій кордон на своїх авто.
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Наша війна показала, що НАТО значно переоцінювало можливості рашки щодо ведення війни.
Нам їх експерти давали 72-96 годин до повного захоплення. Але сталося по іншому.
Да и этот отчет ложится. Что Польшу паша заняла б за 2 недели. Поэтому Польша сейчас перевооружается, она знает- если что - ей самой надо будет держать.
Еще раз пометка, насколько их оценки и прогнозы иногда садятся в лужу.
nabludatel• 18 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Останнім часом досить дієво ’лупимо’.
А коли приїдуть Атакамси і Тауруси далекобійні взагалі рашикам жарко стане.
Mellisa• 18 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так в том то и дело, помню их «мы еще не начинали» 😅
РойЛеля• 18 сентября 2023
Ответ дляEspresso_caffe
я сходила и посмотрела

такое плетут в том тик-токе

От не хотіли, не хотіли цього всього, а прийдеться і зроблять.
Мальчікі, як не зробили весною 2022, то вже всьо. Не вистрибуйте з трусів

MandarinaS• 18 сентября 2023
Ответ дляNathalie27
Давайте сюда Ваши факты
1. Не обязана выполнять чьи-то приказы
2. Все события в свободном доступе.
kapira• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Така, що 2025-2026 роки - це дати повного колапсу рашкінської економіки.
А цей колапс розпочався уже. рашка самостійно не виготовляє високотехнологічне обладнання і деталі до нього. Але вся економіка була переведена на користування ним. Так, в енергетиці, водопостачанні широко використовується німецьке, австрійське, японське обладнання. Зараз таке обладнання, вузли і деталі до нього не завозиться через санкції. Обладнання ламається, а ремонтувати і міняти нічим.І наслідки цього вже відчуваються. Наприклад, в Дагестані ще з початку літа відчувається гостра нестача електроенергії. Бо цьому регіону не вистачає деталей для ремонту електрообладнання. Але ця проблема буде ширитись. І це лише один аспект проблем в економіці рашки.
чесно, дуже хотілося б щоб так і було. але ви крім ’єдиних новин’ чи як вони там називаються, дивіться ще альтернативні джерела інформації.

ось тільки на тому тижні нью йорк тімс, здається, випустив статтю про те, як вони обходять санкції.

звісно, не все так в них прекрасно зараз, але й не так погано, як би нам хотілось. нажаль
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Пусть сидят за забором или в Азию тулят.
Такой режим будет закрываться больше и больше. Там недавно в ленте мякнул Макаревич и я чуть почитала коменты русских у одного либерала , их опасение, как спасаться и что всем уезжать.
Русские сейчас в 17/18 году по выбору
Скоро 22/23 и занавес
Так что интересно - они решают драпать или нет. И ни у кого мысли нет, что им надо внутри чтото делать, самим.
Я порой думаю их единственный Майдан во время путча у Белого дома в 90 х это было что? Они вышли и стали, а что потом?
Где эти люди?
Даже мнения в ленте либералов нет, что надо путина сдвигать, как то спасать рашку, за демократические ценности. Менять изнутри мыслей нет ни у кого.
Раша обречена.
Nathalie27• 18 сентября 2023
Ответ дляMandarinaS
1. Не обязана выполнять чьи-то приказы
2. Все события в свободном доступе.
Тю, странная
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Останнім часом досить дієво ’лупимо’.
В Зе Экономист Буданов и объясняет той аудитории почему мы будем наращивать и лупить, потому что пути нет, у них численность превышает, и т д
И говорит. - мы понимаем , Победы над столицей Москва не будет. Но и все должны понять, что победы рашиков на столицей Киев уже не будет тоже.
Там выше ссылка.
Зрады нет
Срока 25/26 там в контексте рассуждений про экономику. Да хай бы уже та грохнулась, пусть купят за рупии ту еду в Индии
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляMellisa
Одно и тоже.
Сейчас Медведева разбудят и будет красные линии и по центрам принятия решений 167 раз
nata.ant• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
Ну ясно,але вони не їздили масово автомобілями в Грецію,вони літаками подорожували,тому для них це нічого не поміняло, суттєво .От якби вони росіян взагалі не впускали в країну,це б щось та значило
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляkapira

Да, не так плохо как нам хочется, но и не хорошо им , вчера наша посол выложила еще пункты санкций
Маркарова. Посмотрим что далее.
LudaSHS• 18 сентября 2023
Там скоро тг каналы Милли еще нарежут, могут зрада зрадна принести, готовьтесь
Там есть про переговоры в статье газеты Зе Хилл

Напомню что Милли дал нам 72 и Киев падет.
nabludatel• 18 сентября 2023
Ответ дляkapira

Те що приходить до рашки в обхід санкцій не може задовольнити їх величезного попиту. У них є незадоволений попит у високотехнологічній продукції, вузлах і деталях до неї, ліках. І рашка вже не може приховати цей дефіцит. Той же літак, який через загоряння в польоті сів на полі. Чи мітинги в Махачкалі, де по кілька днів немає електроенергії. Або сотні і тисячі відео матерів, які просять почати виробляти у рашці ліки, яких тепер немає через санкції.
Так. Це лише початок. Але дуже гарний і приємний для нас.

LudaSHS• 18 сентября 2023
Зато Умеров у нас, всех в мин обороны уволил
Снова перестановки
nabludatel• 18 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Там выше ссылка.
Зрады нет
З рупіями у них теж облом вийшов. Індія у них нафту купила, рупіями розрахувалась, а за рупії нічого не продала. Бо вона ж не хоче потрапити під санкції США, які не дозволяють торгувати з рашкою.
kapira• 18 сентября 2023
Ответ дляnabludatel
А було значно-значно дешевше. Тепер не буде. І в Єгипті відпочинку по 500 дол для них уже не буде. Бо є країни, які закрили повітряний простір для рашистських літаків і шлях значно ускладнився.
а дня нас буде? останній мій відпочинок восени 2021 на осінні канікули в найгіршому готелі шарму коштував 10 300грн за двох.

зараз він коштує на ті самі дати 43 000грн за двох і це з молдови, куди туди да назад ще 7200грн треба заплатити
MandarinaS• 18 сентября 2023
Ответ дляNathalie27
Тю, странная
Та не вопрос)))
LudaSHS• 18 сентября 2023
Еще хочу сказать, недавно долго Блинкен и др м китайцами говорили. Очень долго, читала сводку что были довольны, как вышли.

Потом вышло заявление, что белый шарик над сша ( тот что сбивали) то не сбор инфы, он просто шарик был, и все хорошо... думаю оголо-👀🤷‍♀️ американцы реверанс китайцам сделали, к чему,,?

И вот читаю ’Китай перекрив поставки безпілотників до РФ, — росЗМІ

В Росію припинилися постачання дронів вагою від 4 кг або максимальною злітною масою від 7 кг із тривалістю польоту понад 30 хвилин. Також під заборону потрапили безпілотники, здатні ’нести вантаж із функцією скидання або з можливістю закріплення такого пристрою’.

Крім того, Китай обмежив постачання цілого ряду важливих комплектуючих.’
nabludatel• 18 сентября 2023
Ответ дляkapira

А нам лоукрстери обіцять відновити польоти відразу після війни.
А поки відпочиваємо вдома.
Я із Запорізької обл і ми влітку на Азовське море мало не щотижня дитину возили. А тепер там русня.
За те ми і воюємо. Щоб повернутися до нормального життя.
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ну вот сейчас

💥Російські ЗМІ повідомляють, що дрон атакував нефтебазу «Роснефті» в Рязанській області рф
kapira• 18 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
В Экономист? Западным ?
Обьяснение что мы будем лупить по рф.
это
тільки не розумію, що не так?

там чорним по білому написано, що тільки в 2026 році потік зброї вичерпається, а до 2026 ще буде 24 25
kapira• 18 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
так. згодна. але лупить ми можемо і до 2026. так само як і нас
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляkapira
это
тільки не розумію, що не так?

Прочитайте всю статью
Так будет лучше.

Он там говоррт - если у них всего полно то зачем хороводы водил с Ынем?

Вчера почитала как ему и щук ловили, и пельменями отборными кормили, и та белуга дала концерт для Иня, бедное животное в неволе бьют, вся глотка в крови, заставили перед Кимом хлопать, такой ужасный репортаж
LudaSHS• 18 сентября 2023
Ответ дляkapira
А с чего вы решили что срок нам 26.? Мы только наращиваем. И с чего вы решили что мы не сможем по аэродромам пульнуть и не изменится ничего с ракетными? За 3 года? Вы поставили ставку на 26?
Это не о военке там говорит, это о мощностях.

Если вы хотите печалится, то ок, да живем в войне.