наші ура-ура боти писати не будуть.
New York Times :
Нещодавній удар по ринку в місті Костянтинівка на Донеччині був викликаний попаданням української ракети, випущеної з установки ППО «Бук».
Тішь да благадать на форумі зранку.
Ну і заява Польщі туди ж у стрічку, щоб два рази не вставать.
New York Times :
Тішь да благадать на форумі зранку.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляSuertq
Как вы всем надоели.
Полку рашаботів все прибуває…
Хрестик зліва в горі, не катуйте себе
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Та ви що, як не продав тут свої ношені труси - то вже не українець)
Хоча я, був гріх, щось навіть і продати встигла по молодості) Але нє, відящім пінкертонам все одно не так, дуже прозирливі люди тут, нічо не поробиш)
Ви хочаб фрази міняли. А то, як тільки консерва, так про Бу труси і пишите.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляКиев_Елена
Так Польша заявила, что будет блокировать вход Украины в ЕС если не будет урегулирован вопрос с зерном
Міністр сг не вирішує такі питання. Працює на публіку. Це по перше. А по друге, Польща буде робити те, що їй скажуть з США.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто, коли той Лєвієв підтримав ще одну компашку « недоекспертів» які розмірковували про неправильність дій командування ВСУ, про зайвість надання нам літаків і про повільний контрнаступ вам нічо в голові не стрельнуло?
Теж з прибічників «невсьотакоднозначно»?
Похоже это у вас что-то стрельнуло. Потому что он никогда не говорит о «неправильности» действий ЗСУ. Он за Украину и уголовно преследуемый за это на рашке.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вчера позавчера в Болгарии нашли беспилотник уже. Обезвреживали
Рашка заблокувала частину морської території Болгарії.
Ответ дляАтланта
Він старається бути обʼєктивним, але за нас це точно.
Вони створюють велику базу матеріалів з доказами для використання в судах. Все зберігають.
За що їм респект.
Ответ дляFilomena
Де ще таке було?
Вы пошутили сейчас? В Донецк же ни разу не прилетало по рынкам, автостанциям с гражданскими. Или если это в новостях не показывать, то этого нет? Спросите у тех, кто живет там постоянно. Все прекрасно знают и видят что откуда летит и куда прилетает.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
Україна пригрозила Польщі та Угорщині обмеженнями на імпорт їхніх товарів
м-да, такого роду заяви не сприятимуть налагодженню відносин
дуже тупо і недальновидно
подали в суд - красивий, цивілізований хід. всьо, а далі - шукати транзитні шляхти до країн, які потребують нашого зерна. впевнена, таких ще немало.
дуже тупо і недальновидно
Да ви шо? Мабуть через мацковію треба
Ответ дляМандарина
Краматорськ з нашого боку.
Щодо Донецьку то там дійсно багато написано хто куди стріляє.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляAnnalise
Ну а с какой стати нам кто-то будет постоянно и бесплатно помогать? Мы попрошайничаем у всего мира
Польша сделала уже предостаточно для Украины
Annalise•
Участник проекта с 29.08.23
Соната любви• 19 сентября 2023
Ответ дляМандарина
Как-будто это впервые произошло
сейчас в вас полетят тапки
Ответ дляМандарина
А из Донецка не летит по автостанциям с гражданскими,рынкам? Как там Авдеевка,Марьинка?
Ответ дляМандарина
И правда.
8 лет.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
И очеень хорошее понимание кто авторы всех подобных тем ’не буду мовчати!’)))
100%
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2023
Ответ дляК@тен@
эх, не судите пока сами на ее месте не оказались.
Я була. Мені дозволяєте? Збитки в 5,5 млн після окупації підорасні