Argesha• 19 сентября 2023

Я так розумію, про Костянтинівку і розслідування New York times

наші ура-ура боти писати не будуть.

New York Times :
Нещодавній удар по ринку в місті Костянтинівка на Донеччині був викликаний попаданням української ракети, випущеної з установки ППО «Бук».

Тішь да благадать на форумі зранку.
Ну і заява Польщі туди ж у стрічку, щоб два рази не вставать.
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляrybka21
ну шо, шановні
в мене є пропозиція
після кожного обстрілу наших мирних міст на місце події запрошувати журналістів нью йорк таймс. щоб вони вивчали уламки та робили свій експертний висновок, звідки прилетіло.
як вам, авторе? то не буде ’з’їсти мовчки’?
Удалено администрацией...

rybka21• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
хто обстріляв Куп’янськ півгодини тому?
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Чого сидіти мовчки! Україну захищати .як оті .що неправильно роблять. Покажіть їм з чоловіком як треба!!!
Не? А чого?
У вас на двоих я понимаю много ж навыков и духа?
Нєа.
Буду тут писати, щоб вас бомбило.
Я відповідь почую, на яку посаду мені бігти поперед усе?)
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Тобто, якщо в екстремальних купа людей загинули, то треба мовчки зробити вигляд, що так і нада, чи що? І не дай Боже це навіть обговорити, так? Хай і далі всім буде зрозуміло, що ’натягнуті нерви’ - це індульгенція будь на що?
Ви пропонуєте щось зробити щоб таке більше не траплялося?
Що саме?
kuskus• 19 сентября 2023
Ответ дляVik_tori07
А зачем это нужно?
А по Костянтинівці ж навіщо?
rybka21• 19 сентября 2023
ну все як завжди
замість конкретних відповідей на конкретні питання - тицяння пальцями
автор Argesha • 19 сентября 2023
Ответ дляVik_tori07
Какая вообще разница на этот рейтинг? Или с рейтингом 0 тут ничего нельзя писать?)
Та ви що, як не продав тут свої ношені труси - то вже не українець)
Хоча я, був гріх, щось навіть і продати встигла по молодості) Але нє, відящім пінкертонам все одно не так, дуже прозирливі люди тут, нічо не поробиш)
НамСвоюРобити• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Ооо, то припущення вже перетворилось на 100% факт? Хрєнассє. Жваво працюєте.
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Нєа.
Буду тут писати, щоб вас бомбило.
Ага.нам еще тут ухилянти будут рассказывать как правильно ВСУ воевать и своим языком еще полоскать.прячась в тылу.

Даксо• 19 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та ладно ухилянти. А тут нам це матрьошки розказують
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
У вас стабільно все неоднозначно. Я б ще зрозуміла недовіру до нашого суду, але не довіряти європейському суду?! У них є якісь мотиви нам підсудити? З яких причин? Це слідство йшло ще до повномасштабної війни. Судова справа розпочалась ще в 2020-му році. А у вас все москалі вєжлівіє люді в трусіках, а українці нацикофашисти 🤦‍♀️
А вам не кажется странным этот суд, правда, его сроки, его неокончательность? Ну, ок...
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
вони б’ються зараз за виборців-націоналістів
є в них партія ’Конфедерація’ - ультра націоналісти, проти любих біженців взагалі, ті, що ’нада дагаварівацца’, ще й за вихід з євросоюзу
певно, інші партії через кризу з зерном також показують, що захищають інтереси Польщі незважаючі ні на що.
але вони таким чином стають схожі на угорців.

нашим також важко вирулити в цій ситуації. ніби без уваги не залишиш, бо це ж захист честі і гідності ніби, своїх нац інтересів. Але ж саме продаж в найближчі країни не так нам і потрібен. ми раніше далі продавали, в Африку, наприклад.
чому не шукати ринки збуту тоді також далі, і забити на ці 3 країни, які зараз оголосили бойкот?
Так про це багато і кажуть самі ж польські журналісти. Ще з самого початку всієї цієї проблеми з зерном. Але навіщо ж розбиратись, коли у наших колаборанток так ручки чешуться.
LudaSHS• 19 сентября 2023
Ответ дляrybka21
авторе, то що ви мовчете?
хто зараз Куп’янськ обстріляв? троє загиблих
журналистов не было? По гусеничному следу никто не шел?
На самом деле там есть разные журналисты, в Нйтаймс,
есть разные статьи расследования.
Одно из самых - это расследование убийств в Буче. . Тоже Нй таймс.
После этого только умалишенный не верит в насилие войск рф на Киевщине.
Было такое расследование

Но тут, ох четко сейчас при этом сходныке в Сша впадает это, то и Маск, И разные неназваные источники.

По поводу Польши. Яркий пример коррупции в Польше, когда землетрейдеры польские решили заработать на дешевом украинском зерне, пропихнуть на рынок тихонько, год назад они даже переклевали пакеты что то польское...
а фермеры возмутились, сюда наложилась предвыборная компания в Польше и имеешь шеандаль..
Думаю наши поспешили с судами и тд.
Каждый политик в польше сейчас отстаивает свои интересы, смотря на раскачку электората. И бьют на реакции людей, и будут использовать своих блогеров и свои сми. Для предвыборной.

А нашим бы ума.
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Удалено администрацией...
Так вроде Вы ж тему создали с претензией на глубокое знание военного и дипломатического дела)) Нет?))))
Киев_Елена• 19 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як Польща уявляє Україну в Євросоюзі? Це відкритий ринок товарів,і продає той,в кого найбільш конкуркнтне співвідношення ціна/ якість.
Так Польша заявила, что будет блокировать вход Украины в ЕС если не будет урегулирован вопрос с зерном
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
Насчет москалей не по адресу, как и насчет нацикофашистов
аллала• 19 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Не даєте людині до 2 частини дійти де буде доводити що це не випадковість.
Pollianna@• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Про це писали того ж дня, до речі.
Навіть на фото люди дивилися на ракету, що летить зі сторони Краматорську.
Також ракета відображалася у склі авто, що стояло на ринку.
Війна - то страшна річ.
Святих у ній мало.
І до чого Ви це? Наші що, навмисно те зробили? Це війна і стаються такі от страшні непередбачувані випадки але все рівно винна у всьому русня, бо якби ці тварюки не принесли війну на нашу землю то не було в там ні тої ракети ні того Бука взагалі, Ви це розумієте? Для чого ця тема??? Очорнити ЗСУ?
Vik_tori07• 19 сентября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ухилянти? Вы это с фронта пишете, Я надеюсь?

LudaSHS• 19 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
Ну от! Чому фермери не пішли розбиратись зі своїми трейдерами? А зараз звісно кожен перед виборами буде махати цим зерновим питанням.
В корень
Это их трейдера мутят с дешевым товаром, плюс предвыборная В Польше
Даксо• 19 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
Поляки насправді дуже хттрови*бані. Їм за ті старі танки, що вони віддали нам ЄС поміняв на нову військову техніку. Так що вони це все не зі свого кармана. На відміну від Німеччини, Франції і тим більше Британії
Vittoria66• 19 сентября 2023
Ответ дляБасина
В них вже і план здачі Польщі до Вісли є
В поляків цей план був розроблений та затверджений ще у 2011 році, який і набув сьогодні розголошення. Чудова демонстрація, як «миттєво» працює 5 стаття НАТО.
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Нєа.
Буду тут писати, щоб вас бомбило.
Бомбят пока Вас Ваши же браття и сестры запаребриковые!
In limbo• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Чому він має бути дивним? Тому що особисто ви впевнені, що гіркін і компанія світі люди і не причетні до збиття MH17?
kuskus• 19 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Звідки ви принесли скрін? В моїй Вікіпедії зовсім інша інформація.
rybka21• 19 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
есть разные статьи расследования.
Было такое расследование

Думаю наши поспешили с судами и тд.

А нашим бы ума.
а я думаю, що саме вчасно
бо заводити суперечку в глухий кут і не потрібно. а потрібно, щоб її вирішила судова інстанція.
ну це моя суто професійна думка як юриста.
LudaSHS• 19 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Та риторику теж пам´ятаю.
Але по риториці ні ракета русні всю Польщу не пролітала, ні гвинтокрили бл@дорашки не залітали.
А, ну і Шахеди теж до Румунії не добирались.
Це якщо навіть забути про безпілотник у Хорватії ще на початку)
Вчера позавчера в Болгарии нашли беспилотник уже. Обезвреживали
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Ну так а тема для чего?)))
Главное наивно хлопать ресницами и ’не молчать!’)))
Prervana• 19 сентября 2023
Ответ дляkuskus
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Уголовный_судебный...
Filomena• 19 сентября 2023
Ответ дляPollianna@
Самі себе бомбим і приховуємо, а потрібно про це кричати.
Я так розумію автора.