наші ура-ура боти писати не будуть.
New York Times :
Нещодавній удар по ринку в місті Костянтинівка на Донеччині був викликаний попаданням української ракети, випущеної з установки ППО «Бук».
Тішь да благадать на форумі зранку.
Ну і заява Польщі туди ж у стрічку, щоб два рази не вставать.
New York Times :
Тішь да благадать на форумі зранку.
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
У вас стабільно все неоднозначно. Я б ще зрозуміла недовіру до нашого суду, але не довіряти європейському суду?! У них є якісь мотиви нам підсудити? З яких причин? Це слідство йшло ще до повномасштабної війни. Судова справа розпочалась ще в 2020-му році. А у вас все москалі вєжлівіє люді в трусіках, а українці нацикофашисти 🤦♀️
Это Прервана ж)))
Когда-то довела.гоняли всей темой в хвилювалочке. Сначала у нее невсьотакоднозначно.потом приходит в хвилювалочку ’от брацких ракет спасаться’
Ответ дляrybka21
випадків френдліфайєру за півтора роки з обох боків достатньо.
це війна, це техніка, що дає збій, це й людській фактор.
але комусь саме зараз потрібно розігнати меседж ’укри самі сєбя обстрєлівают’. тільки воно ні до чого не призведе.
Мені здається, що багато людей уявляють цю війну по радянським пропагандистським фільмам типу’В бой идут одни старики’. Де гарні радянські солдати, благородні, інтелігентні, з освітою консерваторії, красиво гинуть під пісню ’Ніч яка місячна’. І будь яке припущення, що це ну зовсім не так, вибиває їх із колії і одних примушує присипати голову попелом, а інших доказувати, що не може такого бути.
НамСвоюРобити• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Відразу після удару українська влада намагалася не допустити, щоб журналісти New York Times змогли потрапити до потерпілого району або отримати доступ до уламків ракети.
Але пізніше репортери побували на місці події, проінтерв´ювали свідків та зібрали частини використаної зброї ©
Пізніше - це після виходу статті чи до чого це?
Ответ дляPiracanta
мені щось інше здається
нажаль.
НамСвоюРобити• 19 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Так отож.
Так поспішали до ГА ООН, що чужі ’висновки’ за свої видали.
У Наки с Левиевым слушала в первые дни об этом инциденте. Они так же сказали, что это наша ракета. За что отхватили от наших по полной. Обиделись. А их мнение, что нужно было признаться в том, что это трагическая случайность, это война. И Френдли файер возможен с любой стороны. Но наши упрямо пытаются спереть на рашку.
В одном уверенна, что умышленно никто не желал бы такой трагедии. И конечно же, тут правильно пишут…очень «вовремя» вышел материал, именно в тот день, когда Зеленский в Штатах. Вот и интересно, на чьей стороне эти журнашлюхи🤬
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Жаль.что так и не удалось услышать начальника транспортного цеха.он же автор.как её муж ракетчик больше не допустит подобного о чём так рвет серце автор.в отличие от уработов))))
Ожидаемо
Тролли и ухилянты будут истерики заказные только строчить ибо вменяемые люди всё понимают.
Ожидаемо
Ответ дляИрина-bbd0
Еще раз.Ваш муж в ракетчиках?
Мій чоловік на своєму робочому місці, і як би з його провини покалічілася (не вмерла, звичайно) хоч одна людина - він би був за гратами, і ніхто б не робив вигляд, що нічого не сталося.
Чи може ще кудись моєму чоловікові бігти? Може, Чонгар розміновувати? Чи заступити на посаду міністра оборони чи охорони здоров´я? Чи гуманітарку розподіляти, чи на кордоні працювати? Чи, може, на кіностудію? Чи музей голодомору очолити? Чи, може, вже президентом одразу? Раніше і таке пропонували.
Мімо зі своїми тупезними намаганнями маніпулювати.
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Так отож.
Вчера суд оон начался по геноциду
Видимо вовремя статейка
Ответ дляАтланта
я нагадаю про прильот на теріторію Польщі.
тоді визнали, що ракета була українська, але війну розпочала росія, якби не це, ніякі ракети на Польщу не прилетіли б. то ж, вини України нема, винна русня.
Ответ дляArgesha
То може ви тоді підете щось виправляти?
А маніпулюєте ви. Рос наративами про Блінкена і не тільки.
НамСвоюРобити• 19 сентября 2023
Ответ дляrybka21
До речі, а оприлюднювали офіційний висновок?
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Нет.не умничать с насиженного рабочего места о вопросе.который никаким боком ни к Вам.ни к мужу защитнику великому!
Мимо это как раз Вы со своими магипулятивными ко времени истериками. Вот будет муж ракетчиком.потом будем с Вами обсуждать чо он так плохо родину защищает!
Ответ дляrybka21
В любом случае зря мы на Польшу в суд собрались подавать, они не будут нам помогать
Ирина-bbd0• 19 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
’Как бы чево не вышло!’
’Мы люди маленькие!’))))
Kolibri_18• 19 сентября 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Польща, Словакія, Чехія стали на захист своїх фермерів і не пускають на свої ринки наше зерно (котре краще і дешевше).
Якщо колись і дійде до вступу в ЕС, то ми для цих країн стаємо не другом, а конкурентом.
а що, Чехія також заборонила?
ніби ж казали - Словаччина, Угорщина (друзі руснявих) і тут, несподівано, - Польща.
Ответ дляArgesha
Ваш чоловік працює в екстремальних умовах, коли нерви натягнуті як струна?