Блиск думки• 20 сентября 2023
Делитесь фото
Девочки, наверняка в телефоне каждой из вас есть фото сделанные на отдыхе ,пусть и не в этом году, пусть из той прошлой беспечной жизни .
Давайте поделимся фото и понастальгируем))
Квітка Миру• 20 сентября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Фото с песиком самое лучшее!!!
Этого песика увезли англичане, оформили все документы и крошка больше не бездомный ❤️
Экспертиза• 20 сентября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Класс
Карамелька• 20 сентября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
В цьму році відпочивали. Яка у нас країна гарна😍
И как вам у нас, в Черновцах?
Зоркая Зорро• 20 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
И как вам у нас, в Черновцах?
Сподобалось, гарне місто-я навіть не очікувала) Нам не дуже пощастило з погодою, усі 3 дні було під 40) але ми все одно багато подивились.
Карамелька• 20 сентября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
А, так это в жару в самую попали))
Зоркая Зорро• 20 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
А, так это в жару в самую попали))
Ага, тоді якась аномальна спека була по всій країні, але нічого-ми все одно багато чого роздивились
Кудесница_с_пургеном• 20 сентября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Перші два Турція, третє наше село. З села то вже під час війни, але люблю цю фотку)
Третє фото просто неймовірне
Киця-бриця• 20 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Третє фото просто неймовірне
Дякую! Люблю іноді з фотіком погратись)
Зоркая Зорро• 20 сентября 2023
Ответ дляO-Yumi
Майже наш маршрут два роки тому: Чернівці, Кам`янець, Бакота... В нас ще тоді трохи Румунії було та Дністер...
Ми почали з Яремче-всі видатні місця поруч об´їздили , потім Чернівці, Кам´янець, Хотин, Бакота. Як би не війна і чоловіка випустили за кордон, то може б і не побачила стільки, бо завжди влітку на море їздили
КапитанльнаЯ• 20 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Це де такий музей? Хочу туди)
Це кілька років тому Технічний музей у Шпаєрі. Ми якось випадково його побачили, бо їхали на собор подивитися. Але діти захотіли туди і ми не пожалкували. Взагалі кажуть, що у Німеччині усі технічні музеї класні.