Госпожа Белладонна• 20 сентября 2023
Порадьте дитячу коляску
Дівчатка, порадьте, будь ласка, яку дитячу коляску краще придбати, якщо б/у. Гарне співвідношення ціна-якість. Живу на зйомній квартирі в Миколаєві. Таку, щоб витримала і була зручна при переїзді ( якщо прийдеться, не дай Боже, знову кудись їхати)
Всім дякую!
Госпожа Белладонна
• 20 сентября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
А який у вас бюджет? І скільки дитині?
Ще не народила)
Думаю, до 8 тисяч..
І ще, щоб в ліфт поміщалася.
Думаю, до 8 тисяч..
І ще, щоб в ліфт поміщалася.
Белая и пушистая• 20 сентября 2023
Якщо до 8 тисяч, то я би взяла сайбекс. 2 в одному. Трохи докласти, ще і автокрісло можна буде взяти (або може попадеться гарний варіант крісла, що влізе в цю суму) і матимете тревел-систему взагалі. Вони легкі, складаються дуже компактно, самі візочки також невеличкі, маневрені, але стійкі і з нормальною прохідністю. Тисяч за 5-6 можна знайти без поспіху, у вас час дозволяє якраз
Госпожа Белладонна
• 20 сентября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую!
Брюлик в стразах• 20 сентября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Какой сайбекс за 5000? Они новые от 30000. Комплект для новорожденного люлька + прогулка от 13000 и то - очень не новые.
Белая и пушистая• 20 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не знаю, в якому ви місті. Купа варіантів сайбексів від 5 тисяч в гарному стані. Просто моніторити треба
Попихтю та й годі• 20 сентября 2023
я бы не покупала 2 в 1, в них ужасно неудобные громоздкие прогулки. Купила бы только люльку, размер выбирала по параметрам вашего лифта, если нет грузового. А потом уже выбирала отдельно прогулку
ИграйМойГормон• 20 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
це якщо у вас 2-в-1 якогось польсько-китайського бренда. У cybex, britax, bugaboo та інших німців\ нідерландців\ шведів та їм подібних, то все прекрасно з прогулкою. Бонусом, ще й найкращі з точки зору безпеки автокрісла стають на шасі коляски, часом це дуже зручно
Брюлик в стразах• 20 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ось така?
Это не коляска, это только люлька для коляски. Без шасси и прогулочного блока. Полный комплект стоит 25000. Подумайте, может ли б.у. стоить 5000?
Попихтю та й годі• 20 сентября 2023
Ответ дляИграйМойГормон
у автора бюджет 8 тыс - а вы тут пишете про бугабу)