всемВсёИмного• 20 сентября 2023

Може бути мужчина під 40 р сором´язливим

Спілкуємось по роботі з мужчиною в основному по телефону або ж ватсап, приблизно місяців 4.
Він мені симпатичний, і тут він признається в переписці що я йому подобаюсь, як жінка і як людина, чим мене ввів в ступор, я ніби і хочу щоб він проявлявся і якби і ні .
Сказав, що соромиться, і може навіть робити вигляд, що нічого такого не писав. Запросив на каву , пили в машині, він так щось ніби і хотів зробити приємне і явно соромився, спробував гладити мені волося. Короче, побачення таке собі . Я тоже щось якусь фігню несла. Розмовляли про все, тільки не про нас .
Сьогодні не писав . Я написала ввечері чи все нормально, так і не прочитав, я видалила.
Тепер незнаю як далі. ?
Як на вашу думку щось писати чи все ж чекати проявлення?
Мюллерная• 20 сентября 2023
Нащо видалили? Не соромтесь хоч ви.

Оцененная• 20 сентября 2023
а ви что хотите делать?
Отжигающая• 20 сентября 2023
Може,звичайно.Але тільки не очікуйте від нього що буде офігєнним коханцем.У сором´язливого хлопця такий шанс є,у чоловіка під 40 ні
Дверной_Проем• 20 сентября 2023
Не, в 40 уже давно не скромные и ахают все в подряд.
автор всемВсёИмного • 20 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Нащо видалили? Не соромтесь хоч ви.
Незнаю, нехочу нав´язуватись
Весняний Марафон• 20 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Мужчины старше 40, с которыми встречалась я, именно такие
Мюллерная• 20 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Незнаю, нехочу нав´язуватись
Та камон! Життя коротке, робіть що хочете, тільки вперед, бо потім пожалкуєте

Дверной_Проем• 20 сентября 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Сочувствую...
автор всемВсёИмного • 20 сентября 2023
Ответ дляОцененная
а ви что хотите делать?
Я б можливо продовжила спілкування.
Оцененная• 20 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Я б можливо продовжила спілкування.
так продолжайте.
делайте то, что хотите ВЫ
Зяблик протестант• 20 сентября 2023
В машинікаву ?
То він женатий
Весняний Марафон• 20 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Сочувствую...
Чему тут сочувствовать? Мне нравятся нескромные мужчины
автор всемВсёИмного • 20 сентября 2023
Ответ дляОтжигающая
Та про секс навіть поки що в мене не в голові.
автор всемВсёИмного • 20 сентября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
В машинікаву ?
То він женатий
Так вийшло, ініціатива щодо машини моя. Він хотів в іншому місці
автор всемВсёИмного • 20 сентября 2023
Ответ дляОцененная
так продолжайте.
делайте то, что хотите ВЫ
Не хочу бути нав´язливою
Оцененная• 20 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не хочу бути нав´язливою
если там мужчина как вы описываете, то ваша инициативность (навязчивость по-вашему)- это вообще чуть ли не единственный шанс. и то, не факт, что вам не надоест крутить педали...
Зараз на дієті• 20 сентября 2023
Запросив на каву в машині і спробував гладити волосся - асоціація з якимось збочинцем маніяком, брр
тянитолкайка• 21 сентября 2023
А мужчины типа не люди? По вашему такие чувства им чужды? Они так же боятся и стесняются, им с равно получить отказ, они так же переживают и тд.
тянитолкайка• 21 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не хочу бути нав´язливою
Девушка, я навязалась, с ребёнком и предстоящим разводом, потому что почувствовала, что это - ОН!
Мы вместе много лет, растим моего ребёнка как своего, достигаем наши цели, живем мирно и счастливо, он самый классный мужчина которого я знаю! Но он боялся, что я с ним поиграю, чтоб забыть бывшего мужа или вообще вернусь к нему потом, а я ему нравилась очень. Пришлось мне брать инициативу, но это единственный раз, дальше уже он был главным и сильным. И я ни разу не пожалела, хотя мы очень долго уже вместе))

автор всемВсёИмного • 22 сентября 2023
Після зустрічі пройшло кілька днів, чесно не розумію людину. Чи дійсно сором´язливий чи тупо пофіг.