LudaSHS• 22 сентября 2023

Что с штабом Ч ф Крым? Нептун?

Попали? Ай

‼️Уламки після ракетного удару по штабу Чорноморського флоту розкидані на сотні метрів, до місця ЧП їде велика кількість швидких - пишуть рашаЗМІ.

Второй

Бахчисарай, Крим.
Приліт у військову частину.

Ну вот и план - демилитаризация Крыма и выход на переговоры с сильной позицией
rybka21• 22 сентября 2023
«После атаки на штаб Черноморского флота пришло время нанести удары по зданиям генштаба и минобороны Украины в Киеве и администрации Зеленского», - бывший командующий ЧФ Владимир Комоедов.

ну і прізвище
Argesha• 22 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
В Крыму все до одного колоборанты
Ви дуже помиляєтеся
Кайдашева дочка• 22 сентября 2023
Ответ дляNasta9019
160 мало для Криму.
Та ні хто не каже шо вони на 160 км.
rybka21• 22 сентября 2023
Результат бездействия МО РФ

Воу, красные линии придется сместить ещё дальше

Когда уже на его(Байдена) больную голову его же ракеты прилетят?😡

Вангую, передадут, посмотрят, что шойга по прежнему импотент и уже передадут реальное количество

Пора сбивать разведчиков вблизи нашей границы и вообще стереть нахер киев и львов

Бидон - старый 👴👵маразматик 🖕🖕🖕

А у меня вопрос, можно вобще по Зеленскому и там верхушке всей этой удар нанести 🚀? Или никто не знает точного и места их расположения?)

Шойгу
Герасимов
Где боеприпасы?🤣🤣🤣🤣🤣

По Кремлю с дальнобойных крылатых, натовских, они не били и не будут
Кайдашева дочка• 22 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Ви дуже помиляєтеся
Хотела бы ,но увы
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляrybka21
думали про камені з неба
бажання матеріалізуються
На жаль вони були першим гвинтиком, що принесло війну і біду нам. Якби був спротив. Якби.. не гралися в руський мір..
Cvet_ОК• 22 сентября 2023
Ответ дляyanus6ka
Гарно було б бумерангом відповідно нашим стражданням за півтора роки
Маштабніше - як мінімум за 100 років того зла, що вони заподіяли українцям, але складається таке враження, що так воно і є, прийшла пора росії сконати
rybka21• 22 сентября 2023
Это красная линия однозначно


И что там обещал Шайгу ??? Ждём-с . Или он мужик или бла бла бла (((

я то думал Севостополь прикрыт крепко. А по факту пво дырявое. Хохлы просто так штабы сносят....пиздец,позорр
Nat-li• 22 сентября 2023
Ответ дляrybka21

ну і прізвище
...Сказал комоедов, а подумал ’пора собирать манатки и съё....ся’
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляNasta9019
Касетні для аеродромів навіть і краще, ніж з однією. Цікаво яка дальність, а то існують ракети і на 160 км
Чекаємо інфи
rybka21• 22 сентября 2023
Ответ дляNat-li
говноєдов
Манула• 22 сентября 2023
rybka21• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
то велике питання до тодішньої влади, що в Києві сидячі надувала неголені щоки
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляrybka21

ну і прізвище
Як вчора азербажанці вбили командуючого чф ,одного з.
Та 2 полковника
Потом алієв звонив пуйло - тіпа ізвініте
Nasta9019• 22 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Та ні хто не каже шо вони на 160 км.
Це правда, ми не знаємо, які дадуть, коли, але модифікація така існує. Але і 160 теж добре, так як балістика. Заміна совкових Точок-У на 120 км.
Кайдашева дочка• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Та 2 полковника
Ну как и тогда когда Турция руснявый самолет сбила
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляArgesha
Ви дуже помиляєтеся
. Завітали до мене в тему? А якже ваше - люда пише не то, ніяк, думки не має, копіастить..’
А ви зайшли, і з тг копіастили з разбегу
Кайдашева дочка• 22 сентября 2023
Ответ дляNasta9019
Так,будемо бачити.Але те що прилітає в Крим дуже мітко то це вже радуе
klux• 22 сентября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Та то може бути жінка з Херсонщини, до прикладу.
Бо так прямо радісно про почалось))
в Севастополе?
Nasta9019• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Чекаємо інфи
У будь-якому випадку привіт аеродромам Бердянська, Мелітополя та Чаплинка, якщо там ще щось є, базам, тощо.
Argesha• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Це запрошення перейти на особистості?
Не сьогодні.
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Результат бездействия МО РФ

Бидон - старый 👴👵маразматик 🖕🖕🖕

Шойгу
Герасимов
Где боеприпасы?🤣🤣🤣🤣🤣

Они до сих пор не знают, как так - раша проиграет, что делать то потом... 2 пост на скане
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Это красная линия однозначно


Падение всей величи ’ деды воевали, как начнем’
miya ya• 22 сентября 2023
Лазила сьогодні до молдаван.За мостом одразу турганство їхнє,потрібно було по справам.Молдавани від нас пруть-макарони,ламінат,плитку,сітка будівельна і ще купу всього(в яшиках не видно),кравчучками ,на горбі,в зубах.Кажуть,як у вас,в Україні, все дешево...
Кайдашева дочка• 22 сентября 2023
Ответ дляmiya ya
Куда уж дороже:((
rybka21• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
як моя бабуся казала - якось буде. так не буває, щоб ніяк
автор LudaSHS • 22 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Ты в дела то Турчиновское интервью большое, он обьяснял , но что говорить тут
После того. Именно Турчинов начал курировать Кб Луч. В потом Меркель и минские
krasotalisa• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Формально штаб Чорноморського флоту РФ був ледь не найзахищенішою будівлею російської імперії, ледь не найсимволічнішою. Можете собі уявити що зараз відчуває пересічний орконавт з макаронами в голові. Відчуває щось дуже контраверсійне і неприємне…

Чи не до пьорло?
не допьорло нажаль, вони ж самі тупі створіння на планеті, кацапи, що з них взяти? Так історично склалося. Якби щось було у голові окрім макарон, вони б не напали. А також інстинкту збереження немає, кацапів скоро не стане, взагалі. Слава Україні!
miya ya• 22 сентября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Куда уж дороже:((
В них дорожче-це правда.Тільки фрукти дешевші
Nasta9019• 22 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ядерка в різних модифікаціях і в десятків рук, теж таке