бювет_в_обед• 22 сентября 2023

Де в квартирі заховати документи від чоловіка

Зразу скажу що близьких кому віддати документи немає.
Документи сугубо мої.
Навіщо? Так хочу.
Амрита Тиллотама• 22 сентября 2023
Копії всіх документів зберігаю на гугл диску. Також на випадок війни є копії запаковані і проклеїні праскою в поліетиленові пакети (щоб водонепроникні були) - зберігаються в гаражі.
Що вам порадити не знаю, але, можливо, це вас ноштовхне на якусь ідею.

Госпожа Белладонна• 22 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Вот это мозг у человека! Уважаю.
Ха, это я ещё не рассказала, где деньги прятала перед покупкой квартиры. Сама собой горжусь. Не расскажу.
ТебеОноНадось• 22 сентября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Кладу в шкатулку, і коли в нього закінчуються позичаю йому. А він мені їх наступного разу дає
А продукти хто купує?
ТебеОноНадось• 22 сентября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Щойно представила що б мені якийсь охламон давав 2000грн в місяць і в мене ледь не трапилася істерика. Ви серйозно? Я на кота більше коштів тратила, не кажучи вже про себе. Я піду за вином, ви мене добили.
ТебеОноНадось• 22 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Мне расскажите, поанирую уехать и мне надо спрятать деньги в квартире.
Оченьценная• 22 сентября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Так. З 0. Повисив до 15, але мені дає 2.
І це не доллари
Вам расписание поездов на Польшу дать? Или вы автобусом?
автор бювет_в_обед • 22 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Ахах. Якщо зовсім допече. Поки маю роботу тут і дитина в школу ходе.
автор бювет_в_обед • 22 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
О! Зрозуміла чого я так борзо в старпості написала.
Так нада!
Бо почнуть тут про довєріє втирати.
Юлия 0811• 22 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Та розкажіть, цікаво.

автор бювет_в_обед • 22 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
А продукти хто купує?
Він купує але не довго, тижні 2. Потім гроші закінчуються і ми їмо кабачки
Я сама заробляю, але геть не збираюсь його отбивнушками кормити
Госпожа Белладонна• 22 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ну ладно, по секрету. У меня были шторы подшиты. И снизу погиб точно по размеру долларовый купюры. Вот туда и запихнула.
Оченьценная• 22 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дай вам бог хорошего любовника, добрый человек.
автор бювет_в_обед • 22 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви умнічка😘
Госпожа Белладонна• 22 сентября 2023
Ответ дляОченьценная
Спасибо, муж справляется ☺️
Омлетик• 22 сентября 2023
Ответ длябювет_в_обед
Все, паспорти, дипломи, право власності
У меня доки ( те, что Вы перечислили), лежали на одном из верхних ящиков кухни, шкафчики имеют верхний карниз, поэтому не видно. Папка- сегрегатор в черном кульке. Навряд ли кто - то полезет мыть там.
ТебеОноНадось• 22 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
И сколько туда влезло?
Перловая Кашка• 23 сентября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Альбом с фотографиями есть здоровый? Документы под фото А4, но это без папки
Муж вряд ли любоваться старыми фото полезет.
Он у нее хазяечка, может полезть в альбом чтоб фоточки поподписывать📝
Shipowner• 23 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Что в обувь под стелечки? Документы?
Прокладочки )
Незнакомлюся• 25 сентября 2023
Зашить в спинку рюкзака, изнутри. Там у вас муж не роется?