Коварная Зая• 23 сентября 2023

Як вийти з повноекранного режиму в додатку на айфоні?

Ситуація така я вивчаю англійську в додатку, коли я розгортаю сторінку на весь екран, я не можу її звернути назад, коли закінчую робити вправу. Зазвичай це або хрестик, або змахнути рукою. Через це я не можу повернутися на домашню сторінку. Просто виключаю повністю телефон.
Вже і ютуб дивилася, і гуглила, не можу вирішити проблему. Скрін додаю.
Коли я роблю це на планшеті, то вгорі є три крапки, я натискаю і виходжу з повноекранного режиму. На телефоні такого немає. Скрін планшета теж додаю
Можливо хтось підкаже, дякую
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2023
Вибачте, не підкажу вам нічого по проблемі. Хочу спитати, що то за додаток? І який це ви рівень вивчаєте?
автор Коварная Зая • 23 сентября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
React App. Це додаток British Council.
ПП-шница• 23 сентября 2023
а якщо увімкнути автоповорот екрану, може додаток перемасштабується і з´явиться потрібна вам функція
Гадаю_По_шнуркам• 23 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Плюсую. Только, если , например, айфон старый очень и не обновлялся, возможно, у меня , вообще, на одном сайте не открывает половину функций🤷‍♀️ еще могут быть баги в самом приложении. С джимейл почтой я нажимала ‘открыть полную версию’, для компа, так было удобнее, не расплывалось на весь экран. Напишите разработчику приложения этого.
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2023
Ответ дляКоварная Зая
React App. Це додаток British Council.
Дякую