Метелики на душі• 23 сентября 2023
Брат пороситься пожити у нас
Брат посварився з дружиною, вона вигнала його з квартири і подала на розлучення. Зараз брат живе в селі у батьків і звідти кожен день їздить на роботу. Мама його жаліє що йому довго добиратися і просить щоб ми з чоловіком дозволили йому пожити у нас в квартирі поки не знайде зйомне житло. Але я якщо честно не хочу щоб брат жив у нас бо він дуже лінивий і не звик робити хатню роботу, прибирати за собою. Мені доведеться йому готувати, прати і прибирати за ним. І взагалі не розумію який сенс йому жити у нас якщо він може пожити в селі поки не знайде житло. Тим паче село знаходиться недалеко від міста за 7 км, автобуси туди часто ходять і багато людей так їздить на роботу.
Мама на мене образилась, не розуміє чому я не хочу допомогти брату. Вона вважає що я можу його пустити пожити бо ми живемо у трикімнатній квартирі і всеодно одна кімната пустує.
А як би ви вчинили на моєму місці?
Результат:
вже голосів:
407 (78.72%)
Не пустила б, хай живе в селі
55 (10.64%)
Пустила б пожити
55 (10.64%)
Не знаю як би вчинила
Сорока-ворона• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Я сказала мамі що жити до себе не можу пустити. Бо відчуваю що якщо пущу це затягнеться надовго
так и будет, вы молодец, все правильно понимаете
Люблю пиво• 23 сентября 2023
Ответ дляТеща дочки
Разговор идёт будто про мальчика который в школу будет по темноте ездить а не про взрослого работающего мужчину
Школьники из пригорода так ездят в школу
На циголках• 23 сентября 2023
Автор, ми з чоловіком живемо у 5 км від міста. І нічого, він іздить на роботу) Це не проблема для дорослого чоловіка!
ИграйМойГормон• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
что и требовалось доказать. ни о каких 15 минутах речь не идет. если добавить время ожидания, получится чуть больше часа
І яке відношення це має до питання автора? Якби брату було б так важко, то він би зняв житло поруч з роботою, а не просився би до сестри.
Чорнобаївка• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Неправильно сказали. надо было сказать ,что муж против и ваш брат не маленький ребенок, чтобы его нянчили в таком возрасте. Пусть учится самостоятельно решать свои проблемы
ИграйМойГормон• 23 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Та нормально сказала, не звалюючи всю відповідальність на чоловіка
Чорнобаївка• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
и что? это немного
Міряю від одиниці• 23 сентября 2023
Если б добираться надо было 2 часа то ладно... а так - пусть ездит
ДеньгиНеСдаю• 23 сентября 2023
Нє- нє- нє! Ні в якому разі. Мама хоче бути доброю чужими руками, хай нянчить синачку 32 годіка. 7 км - це взагалі ні про що, година ходьби. Поселиться в вас, не виженете потім.
Таракашечка• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
10 минут это на авто. вы давно на автобусах ездили?
Очень давно... Но это ж тоже транспорт. Пусть будет 30 минут.
БолеИменее• 23 сентября 2023
У нас была большая семья, трое нас детей и родители, но сколько себя помню всегда кто-то жил у нас, то родственники, то дети родственников типа студенты, було даже жила девочка вообще дочь знакомых отца из другого города, нам детям впринципе похеру было, наоборот было с кем в картишки, в шахматы поиграть, а мама трохи напрягалась, но потом как-то карма все вернула в 10-ти кратном размере, сестра после 1-го курса универа поехала в США на пару недель, ее вписали чужие люди и назад в Украину не отпустили, поручились за неё, она выучилась в каком-то университете Калифорнии, вышла замуж, и в итоге родители живут в Калифорнии в отдельных аппартаментах с Американскими пасспортами и катаются то на Гавайи то на берег Флориды морским воздухом подышать. и честно говоря мама в 70 лет сейчас лучше выглядит чем в 50 когда тут на пенсию выходила
Птица секретарь• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
нет, категорически. 7 км - это 1.5-2 часа на дорогу. некоторые по Киеву дольше добираются. не удобно ездить? снимает жилье
Как 7 км может занять 1.5-2 часа езды? Вы что то не так посчитали, это очень много
Забрызжу ядом• 23 сентября 2023
Пусть ездит. Я как-то с Дарницкой пл на ГД ездила на работу с двумя пересадками. 7 км это ни о чем.
Сейчас в пригороде живем, муж на работу в Киев ездит каждый день. Правда машиной, но все же
Слоник-тоник• 23 сентября 2023
Всю жизнь с мужем ездим на работу , я в город , он за город. Более 50 км.
Жаль только маму что ей придется теперь взрослого мужика обстирывать , ну что ж если сама же не приучила ..
Танго утрьох• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Какие два часа, он что пешком идёт?
Я живу в 25 км, маршрутка идёт минут 40
Админко• 23 сентября 2023
Всех не читала. Не вижу проблемы снять квартиру, не живя при этом у вас. Нашел, снял и переехал. Зачем жить у вас, как это поможет в поиске сьемной? Обхаживать половозрелового мужика?
Бессмертный пони• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
И о 2х часах тоже .
Грибной_Дождик• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
які 1.5-2 години?
Кожного дня їжджу на відстань 11 км - це 15 хвилин, якщо без пробок. Якщо на автобусі, то довше, звичайно, ну але ж не 2 години.
Грибной_Дождик• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
От цього я і боюся. Тим паче знаю історії інших людей коли родичі просилися пожити на декілька днів а потім ці декілька днів затягувалися на рік.
а так і буде.
Вами просто маніпулюють, тому що мама з ним бавитись не хоче.
7км - це дрібниці, взагалі не відстань. Шукати йому житло вже і зараз нічого не заважає. Навіщо до Вас переїжджати щоб житло шукати?
Грибной_Дождик• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Велосипед є, і автобуси з села часто ходять. Багато людей так їздить на роботу у місто.
А ваша квартира поруч з його роботою чи може за 8 км?
Я тут с краю постою• 23 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
7 км це 1,5 години пішки.
Метелики на душі
• 23 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Недалеко. Якщо пішки йти то десь хвилин 20, якщо на автобусі то за хвилин 8-10 можна добратися
Грибной_Дождик• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
О, то допоможіть брату, знайдіть йому варіанти квартир. Мама не зможе дорікнути, що не допомагаєте)))
Метелики на душі
• 23 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Я казала мамі що можу допомогти з пошуком квартири. Але я так зрозуміла що всеодно залишуся поганою для всіх бо у мене у квартирі є пуста кімната а я брата не хочу пускати до себе
Грибной_Дождик• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Забийте, думайте про себе і про свій комфорт. Це не егоїзм, а здоровий глузд.
А в селі брат де живе? З мамою спить чи там теж окрема кімната є?
Латексне альтер ЕГО• 23 сентября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Пустила бы, но обозначив сроки не более месяца. Дальше на выход и без обид
Тогда бы все равно поссорились через месяц.
когдадеЦкие• 23 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну тогда это потом. Автор если не отказала и пофик
Зашла на 5минут• 23 сентября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Автор, идея сама по себе дикая - у вас своя семья, своё пространство, как может в голову прийти поселить у себя кого-то без веской на то причины?
Метелики на душі
• 23 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Є окрема кімната