Бабуся мороз• 23 сентября 2023
Ось що нас чекає у майбутньому
По версії одного нумеролога, астролога
Ваші думки з цього приводу
Бабуся мороз
• 23 сентября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Какая бредятина
Не думаю, що бредятина
Щось в цьому є
Бабуся мороз
• 23 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Главное не прощелкать 😂
Що саме?
Моя улюблена страшко• 23 сентября 2023
Какие инновации? У меня город в руинах. Скоро кушать нечего будет. Инновации. Господи, да их разворуют по листочек ещё в чертежах.
Какое возрождение? Там где я сейчас парней хоронят! Церковь не успевает принимать...
Гостра на язик• 23 сентября 2023
Я в 2014 году мониторов все предсказания. Расцвет обещали с 1917г.
90x60x90• 23 сентября 2023
Некоторые вещи очевидны, тут и нумерологом быть не надо. А по-поведу становления я не верю…. Перестала просто верить в хорошее.
Никому не нужна сильная и процветающая Украина: ни Америке, ни Европе…
В следующем году загнется сельское хозяйство, наш единственный экспорт.
Моя улюблена страшко• 23 сентября 2023
Ответ дляПушка заряджена
А є її довоєнні пророцтва?
Є! — війни не буде, ми вступимо в альянс і нас приймуть в теплі обійми Евросоюзу. Ви що? Забули?
Моя улюблена страшко• 23 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Не думаю, що бредятина
Щось в цьому є
Що? Що саме? Яке речення?
Ошеламиссимо• 23 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А кто автор, кто астролог? Имя?
Там написано
Бабуся мороз
• 23 сентября 2023
Ответ дляПушка заряджена
А є її довоєнні пророцтва?
До вони не дивилась її, але багато що каже правду. Про міста не дуже спостерігаю, але я з Чернігова і вона казала що будуть удари по 5 дому ( театри, кінотеатри, трц) в період з 10 по 20 серпня і 19 прилетіло до нас в театр. Я дивлюсь іноді її ввечері, чоловік фоном слухає, а потім як сбувається,каже то чоловік у неї в СБУ працює і розказує їй ( ну то типу жарт), він у мене скептик
Бабуся мороз
• 23 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А кто автор, кто астролог? Имя?
Не буду тут, бо забанять,як рекламу, спеціально скріни без ім´я робила
тогдалия• 23 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Не думаю, що бредятина
Щось в цьому є
Все ’это’ можно предсказать и без эзотерики.
Немного включить мозг
Атятя_тётя• 23 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Не думаю, що бредятина
Щось в цьому є
очень общее, войну она предсказала?
woman Warrior• 23 сентября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Берите выше.Еще в Библии непрямым текстом упоминали.
Чижик Пижик• 23 сентября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Ви вже її піарили тут. І про Чернігів писали. Досить вже піарити. Українська бойова відьма.
Ні про що
Пацан к успеху шел• 23 сентября 2023
Це не бред. Про цифрову валюту ще 2020 році казала моя астрологиня. Щоб готувалися.про нові альянси теж.
Бабуся мороз
• 23 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ні про що
Ні, я вперше ))
Лукава_Кiшка• 23 сентября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Да это всё уже писалось данным давно. А не ваша «астрологиня»🤦♀️. Она всего лишь умеет читать.
Бабуся мороз
• 23 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ні про що
Вона не відьма, астролог
Астрологія є така наука