Нервогенератор• 24 сентября 2023
Електричка Хелм-Варшава
Досвідчені, розкажіть, будь ласка, чи сівши в цю електричку по прибуттю поїзда Київ-Хелм, я зможу вийти раніше? Тобто - чи робить електричка зупинки між точками відправлення і прибуття?
І чи потрібно купувати білет на цю електричку завчасно чи можна придбати в провідника?
Не дивуйте дивним запитанням, перший раз їду таким способом, хочу розуміти всі моменти.
Буду вдячна за допомогу!
Шаманю второпях• 24 сентября 2023
У проводника билеты дороже и мест сидячих может не быть, остановки делает, найдите в гугле
Зілля до весілля• 24 сентября 2023
Обязательно покупайте билет заранее, иначе будете стоять, в выходные дни часто не бывает сидячих мест. Остановок много, берите билет до нужной станции.
Нервогенератор
• 24 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Зрозуміла, дякую!
Нервогенератор
• 24 сентября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Дякую Вам!
Якщо знаєте, скажіть, будь ласка, куплений білет треба роздрукувати? Підійде він для сканування в роздрукованому вигляді?
Меряю линейкой• 24 сентября 2023
Ответ дляНервогенератор
Дякую Вам!
Друкувати не потрібно. І радять все вірно, квиток краще купити заздалегідь. Це дуже хороший маршрут.
Нервогенератор
• 24 сентября 2023
Дуже дякую всім за допомогу!
Розібралася, білет купила через Колео, буду їхати сидячи біля вікна))