Хочу в БАНю• 24 сентября 2023

Українська мова. Молодшим школярам. Порадьте.

В інтелекті не подобається, що немає однієї книги з усіма правилами. Порадьте гарного автора, де є роз´ яснення по відмінкам, суфіксам, префіксам, частинам мови другорядним, морф розбір слова і т.д
Да будет так• 24 сентября 2023
Не зовсім зрозуміло, які роз´яснення потрібні? Відмінки треба вивчити напам´ять, частмни мови в принципі також.
В іншому підручнику правила будуть теж по темам, в різних місцях книги.

Радостина• 24 сентября 2023
Ух яка ж Я• 24 сентября 2023
В інтелекті є довідник зі всіма правилами на кожен клас.
автор Хочу в БАНю • 24 сентября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Я хочу щоб було систематизоване все в одному підручнику, щоб надалі користуватися зручно було. Бо потім будуть, наприклад, чисельники у різних відмінках. Якщо щось забув, щоб повертатися.
Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Вирізайте правила зі старих зошитів інтелект і вклеюйте в альбом (зошит). Буде вам «довідник» з правилами.
автор Хочу в БАНю • 24 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Наприклад іменник і дієслово і одрузу підмет і присудок у 2 класі. Я вчила це пізніше і легше мені було сприймати. І був підручник з правилами і купою вправ на опрацювання. А зараз є каша. Це моя суб´ єктивна думка.
автор Хочу в БАНю • 24 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Можна звісно клеїти і навіть гуглити і друкувати, але я хочу один підручник, де все це вже зробили.
Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ну, вони ж вчать, що як правило, іменник - це підмет; дієслово - присудок. Одразу вчаться виділяти граматичну основу. А пізніше вже будуть вчити, що підмет (це не лише іменник); а присудок (не лише дієслово).
Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Клеїти з інтелекту зручно, бо саме по цьому зошиту вчиться дитина. Так, вона освіжить у пам‘яті, що пройшли і як «виглядало» правило.

автор Хочу в БАНю • 24 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Тому мені потрібна книга. Де все це добре розписане.
автор Хочу в БАНю • 24 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Не всі зберегли старі матеріали і має бути зручна альтернатива.
Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Єдиної книги нема. Є кілька варіантів підручників, і вчителі вже обирають, за яким вчитися. В цих підручниках також поступово все йде. А систематизація це в книжках-пам‘ятках з 1-4 класи. Вище вам приклад скинули.
Да будет так• 24 сентября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я не бачила Інтелект укр.м, бачила математику, мені не сподобалася, тому саме про ІУ сказати не можу.
Поливіться еоектронний варіант будь-якого підручника НУШ. Хоча дівчата вам показували довідники - мабуть, вам це більше сподобається.
Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Як варіант, зайдіть на сайт Підручники.онлайн, в розділи по класах, і подивіться, які є підручники з української мови. Їх декілька варіантів. Але суть одна - з 1 по 4 класи вивчають все за 4 роки, що міститься у книжечці-пам‘ятці. Вивчають поступово. Наприклад, у другому класі вчать Іменник, в третьому теж Іменник, але більш розширено, в четвертому - теж Іменник повторення+ще більш розширено. Тому ідеальний варіант, якщо за Інтелектом - повирізати правила і зберегти.
Каркуша Клара• 24 сентября 2023
Як варіант, підручник з мови для 2 класу (така саме обкладинка для 3 класу, для 4 класу); погортайте, зорієнтуєтесь. Але тут також всі правила поступово йдуть.
https://pidruchnyk.com.ua/1302-ukrmova-chytannya-v...
Голубая фишка• 24 сентября 2023
Мені раніше подобалися довідники для молодшої школи видавництва Торсінг. У сина були з декількох предметів. Гарно все зібрано в таблиці, нічого зайвого.
Чеширская кошечка• 24 сентября 2023
Ответ дляРадостина
фото
У нас тоже такой есть. Вообще, ехала на Петровке и смотрела там. Если вы в Киеве, конечно