ПолБатона• Изменено 24 сентября 2023
Купили бы для дочери?
Муж говорит классная обувь для дочки, а я считаю, что больше для мальчика такая подойдет. Есть такие еще бордо, но не под все подойдет, по этому не нравится
ПолБатона
• 24 сентября 2023
Блин… не написала возраст ребенка… через 2 месяца 2 года исполнится
Пукимончиг• 24 сентября 2023
Я так понимаю, это на девочку примерно 2-3 года? У них конечно обувь «горит». Но я бы взяла поярче, черный ошибочно считается немарким
ПП-шница• 24 сентября 2023
А дочка що думає? Два роки, дитина вже здатна сказати «так» або «ні»
Мішечок щастя• 24 сентября 2023
Мрачноватые. А покрасивее почему не хотите? Или это супервыгодная сделка?
Менее Более• 24 сентября 2023
Ответ дляПолБатона
В два года хотелось чего-то поярче для ребенка, но если вам нравится, то берите. Мы же не в курсе ваших предпочтений.
Бабка-байкерша• 24 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Так, моя 2-річка хотіла, щоб її запустили до клітку до мавп в зоопарку. Нормальне бажання.
ПоЗиТиВнАя• 24 сентября 2023
Мне нравятся и для девочки, но будет очень видна грязь на них. Бордо тоже хорошо сочетается с разными цветами.
ПП-шница• 24 сентября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ага, і стати астронавтом. А якщо ближче до теми, то в чому складність запропонувати дитині вибір з прийнятних для батьків альтернатив? «Ось, доню, є чорні, бордові, а тут зелені іншої моделі. Обери, що з цього більше хочеш».
Бабка-байкерша• 24 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Складність саме у моєї дитини в тому, що коли їй запропонували обрати одну з трьох іграшок, вона взяла в руки всі 3 і потягнула їх до виходу з магазину.
ПП-шница• 24 сентября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Але це не означає, що дітей не треба вчити обирати.
Бабка-байкерша• 24 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Я думаю, це має бути трохи пізніше
Советничаю тут• 25 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Вони самі прекрасно вчаться обирати ) моїй два роки і 2 місяці , сама на стілець вилізає до своєї шафи і «каже мама тю беу»
Футболку тобто беру ) чи там сукню ) і спробуй запереч )
Советничаю тут• 25 сентября 2023
І по темі для мене основне чи взуття має гнучку підошві і чи не важке на нозі , просто картинки і Інеті замало ) хоча є фірми яким довіряю беззаперечно і можна обирати по у по
Картинці але їх не багато і) наприклад суперфіт ) т
ПП-шница• 25 сентября 2023
Ответ дляСоветничаю тут
І я до того. Дитина може сказати, чого вона хоче. Завдання батьків пояснити, чому ми зараз купимо тільки одну іграшку/кросівки/сукню, а не три. Просто принести додому щось одне і не слухати дитячі емоції простіше та дешевше, але на довготермінову перспективу більш сльзько.
Бурундучиха• 25 сентября 2023
Я своей взяла чисто чёрные кроссовки. Еле нашла чёрные 23 размера. Но на смену у неё есть розовые с белой подошвой, которую просто невозможно отмыть ничем. Больше никогда не куплю ребёнку обувь с белой подошвой
Я инженер, меряю от 1• 25 сентября 2023
Ответ дляПП-шница
Есть дети, которым в 2 года все равно