Лепешечка• 25 сентября 2023
Ux/ui, веб-дизайн, зайдіть хто працює
Всім привіт ,я закінчила курси веб дизайна,(навчалась 5 місяців),отримала багато знань,і хочу рухатися далі не дивлячись на велику конкуренцію в цій професії.Але не розумію що робити далі😫Хто попрацює у цій сфері або поряд ,підкажіть що мені потрібно вміти(окрім базових знань фігми, фотошопа)?та що має в бути в моєму портфоліо,або що було у вас коли ви шукали роботу?чи потрібен зараз саме ux?бо на курсах ми вивчали його поверхово
Та де шукати роботу ,чи підійде work.ua ?
І на скільки вам згодилася у цій роботі англійська мова?
Всім дякую за відповіді 🙏
PORKA• 25 сентября 2023
шукати роботу всюди. на сайтах фрилансу набиратись досвіду, відгукуватись на всі пропозиції, з якими справитесь, незалежно від оплати. Бо вам потрібно наробити портфоліо
якщо вільна англіська, то можна зразу на upwork шукати клієнтів
не дизайнер. але працюю в сфері айті
Мальовнича даль• 25 сентября 2023
Делайте портфолио. Юх нужен, если вы планируете трудоустраиваться в компанию. Если фриланс, то там только веб-дизайн.
Сейчас вам нужно положить проекты в портфолио и начинать продвигаться- вести соцсети, везде заявлять о себе