Ліплю вареники• 25 сентября 2023
Где вы работаете? И как зарплата?
Где вы работаете? И какая у вас зарплата? Я за кассой в супермаркете зарплата 13 14 тыс грн, хотелось бы найти высокооплачиваемую роботу.
Ліплю вареники
• 25 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Зараз теж на касі, 1200 євро
В Германии?
Звожу з розуму• 25 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Интересно робота в Украине.
В Україні в мене апарт готель, десь 2000$-2500$
Меряю от 0• 25 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Зараз теж на касі, 1200 євро
Дуже мало, це не повний робочий день?
Ліплю вареники
• 25 сентября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дуже мало, це не повний робочий день?
8 до 19 по по сменах, город маленький то и зарплаты такие.
Просто звязда• 25 сентября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дуже мало, це не повний робочий день?
Не мало, касири всюди мінімалку заробляють . В мене лише на 5 год менше стандартного робочого тижня
Аль де Барановна• 25 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Я в сфері ІТ, але я не ітішнік) 1500 на випроб. Мені 40, вчу Анг і іспанську
Ким працюєте якщо не секрет?
Ліплю вареники
• 25 сентября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Автор, яка у вас освіта? Йдіть директор магазину зп буде більша.
Средняя, ПТУ.
Треба ось так• 25 сентября 2023
Автор может вам легче станет, тут девушка писала юрист в адвокатском объединении 17 тыс.
Соизмерьте уровень знаний и ответственность , и поймёте что не все у Вас так плохо
Леди_на_драндулете• 25 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
Я бухгалтер,не намного больше кассира) 15 к.
Ms. Откровенность• 25 сентября 2023
Продавець непродовольчих товарів, 13-15 тисяч, робота- не бий лежачого.
Тут как тут• 25 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Про то что учите не спрашивают
Жерица ночи• 25 сентября 2023
А що вмієте, яка освіта та кваліфікація? Напевно виходячи з цього треба шукати іншу роботу.
Ліплю вареники
• 25 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Среднее образование ПТУ, повар, но что повар что кассир, зарплата примерно одинаково.
Ангел-предохранитель• 25 сентября 2023
Працюю в айті, лід девелопер -5500 у о + бонуси. Робота високооплачувана але ж треба вчитись досить довго
Кидстаффовка• 25 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Так а яку посаду ви хочете з такою освітою? Вчіться, розвивайтесь, тоді будуть інші посади та інші зарплати. Або відкривайте свій бізнес.