Хоча б приблизно Живопис якої країни? Століття?
Що картина не має художньої цінності, я знаю. Інформація необхідна для шкільного дз по історії.
На третьому фото картина повністю.
Гугл Фото нічого схожого не знайшли.
На третьому фото картина повністю.
Гугл Фото нічого схожого не знайшли.
Серпневе кошеня• 25 сентября 2023
Ответ дляOdilie
Картина, честно говоря, как из фильма ужасов... Особенно, меня пугают черти в лодке за матушкой)
є таке. мені дитина якась кріпова
Анастасия К.• 25 сентября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
є таке. мені дитина якась кріпова
Это вроде собака
А дети везде раньше стремные были)
Квітка України• 25 сентября 2023
Ответ дляOdilie
То собаки
Серпневе кошеня• 25 сентября 2023
Ответ дляАнастасия К.
Это вроде собака
А дети везде раньше стремные были)
та наче це не собака)) собака там як раз найгарніший вийшов)
Серпневе кошеня• 25 сентября 2023
Ответ дляOdilie
Та там все красавцы. Пара маньяков едет топить детей, а черти в лодке наблюдают. Не, я не пью, и не курю, но я так вижу.
зате песик доволі милий))
Серпневе кошеня• 25 сентября 2023
Ответ дляOdilie
Да прям. Вот голландец Брейгель, норм детей рисовал
він нас всіх тут засуджує судячи з погляду)
Анастасия К.• 25 сентября 2023
Ответ дляOdilie
Вы серьезно?)))
Ответ дляЕжеви4ка
Вы правы, и век, и то что это север Европы. Художник бельгиец,, меня смущали более французские одежды, чем у голландцев
А семейство голландское или французкое всё таки изображено? А то надо написать Яку інформацію повідомляє ваша сімейна реліквія (як історичне джерело)?
Серпневе кошеня• 25 сентября 2023
Ответ дляDutch.net
Надоело позировать, ’завис’ и зевает, не открывая рот.
реально
natella579• 25 сентября 2023
Ответ дляЭфигения
Сімейна ідилія. Жанрова сценка фламандського художника про дозвілля сім’ї того часу. Прогулянка на човні всією сім’єю. Батько спокійно і впевненно веслує дивлячись на своїх улюблених діток і жінку. Старша дитина-дівчинка в романтичному вінку із ніжних білих квітів і в легкому голубому платтячку, які символізують дитячу чистоту. погляд дівчинки задумливий з легкою посмішкою на вустах. Вочевидь її думки витають в дитячих мріях. Жінка бавить маньшу дитину і вони весело сміються. Символічно у меньшої дитини в ручках над голівкою рожева квіточка, що вказує на стать дитини - дівчинка. Зоображення собаки в човні позаду жінки і дітей символізує охоронця, друга і члена сім’ї, що додатково підкреслює основну ідею автора зообразити на картині щасливу дружну сім’ю. Навіть зоображення і підбір красок і акцентів - центральні, немов осяяні світлом фігури на темному фоні сутінок наводять на думку гладача про світло, радість і любов, які панують у цій родині.