Ireen7• 25 сентября 2023

Через скільки після медикаментозного аборту закінчуються місячні?

Пройшло три дні після аборту. І через скільки можна почати інтимні стосунки?
На привозе• 25 сентября 2023
Гугл сказал, что секс через 3 недели. У врача спросите, там инфа будет точная 100%
So_so• 25 сентября 2023
Я в шоке
автор Ireen7 • 25 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Я в шоке
З чого ?
So_so• 25 сентября 2023
Ответ дляIreen7
З чого ?
3 дня назад вышкребли своего ребенка и волнует когда опять секситься можно.
автор Ireen7 • 25 сентября 2023
Ответ дляSo_so
По перше - вам треба драма ? Щоб я в депресії писала сльозливі історії? По друге - у вас забула спитати як з моральної сторони дивитись на це. Нічого відповісти по темі, ну так залиште свою думку (яка взагалі мені не цікава) при собі і пройдіть мимо. Всього найкращого
Електрохарчування• 25 сентября 2023
неделю-10 дней будет еще идти/мазать, секс после полного заживления-недели через 4
Своего не предлагать• 25 сентября 2023
После аборта месячные могут начаться через три недели. То, что сейчас кровит, месячными не является.
Lilu-7266• 25 сентября 2023
Автор ,місячні шли 15 днів,перші дні кровило дуже,останню неділю просто мазня!Сексом почали займатись через місяць приблизно
Sunshine• 26 сентября 2023
Там до 2 тижнів може кровити і т.д.
Не бажано в цей період точно займатися сексом.
Але зверніть увагу, що є великий шанс знову завагітніти в найближчий час. Тому якщо вагітність небажана, підберіть для себе контрацепцію.