PORKA• 25 сентября 2023
Хто завагітнів при прийомі протизаплідних?
Добрий день. То мій перший досвід скажемо так, якось переживаю . Одного дня випила на годину пізніше , заснула, переживаю тепер
Добро с Кулаками• 25 сентября 2023
+/- кілька годин взагалі не мають значення.
Треба звертати увагу, якщо забули на 12 і більше годин.
Також якщо була рвота або сильна діарея.
Ну і читати інструкції до препаратів, бувають ліки , що нейтралізують дію гормонів. Теж стосується звіробою та грейпфрутового соку.
Тоді ніяка вагітність не настане.
Добро с Кулаками• 25 сентября 2023
Ответ дляПтица секретарь
я завагітніла прийом не пропускала
Ви 💯% десь помилилися.
Добро с Кулаками• 25 сентября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Вам видніше
Якщо все робити по інструкції на 100%, то все добре.
Але хто ж читає ті інструкції.
Знайома теж завагітніла, бо почала пити кок вже після закінчення менструації і одразу жити відкрито. А там рання овуляція - і все.
Всі проблеми лише від того, що не дотримуються жінки способу застосування.
Але хто ж читає ті інструкції.
Герцогиня• 25 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Тоді ніяка вагітність не настане.
Грейпфрут нейтралізує протизаплідні?
мегамоСГ• 25 сентября 2023
Я) три года на Джаз без перерыва и вот :)
Не подделка ибо не в Украине препарат покупаю
Однозначная• 25 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви 💯% десь помилилися.
Може бути підробка препарату. Я колись так купила, дивлюсь, а упаковка дещо інша, хоча за датами партія та ж, що і минулого місяця. Пачка як поганий фотошоп (
Купила іншу тоді, ту дивну не ризикнула пити. Потім лікар казав, фальшивки трапляються
Жена_КотораяСтена• 25 сентября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви 💯% десь помилилися.
Можно не ошибаться, такие случаи даже в инструкции к КОК описаны
Защита близка к ста процентам но только близка а не равна
Я_не_аноним_100%• 25 сентября 2023
Все буде ок.
На деяких можна пропуск до 12 годин,деякі до 24.
Я два раза забувала 🤦🏻♀️
Але повезло
Я два раза забувала 🤦🏻♀️
Але повезло
интайм_не_предлагать• 25 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
мне врач говорила 97% , так что в 3% все равно кто-то да и попадет)
В инструкции к гормональной спирале даже указано, что есть процент беременности. Хотя там 2в1. И механически, и гормонально защищает, но беременность возможна) я с презервативом забеременела 😁
Ванна Тазиковна• 25 сентября 2023
Ніколи не вагітніла. Взагалі на прийомі ОК вагітність більш імовірна якщо був прийом якихось ліків з чималого списку, які впливають на якийсь там фермент і гормони ОК швидко виводяться. По пам´яті - звіробій ,антибіотики якогось там виду, не всі лікарі пам´ятають повний список антибіотиків наприклад тетрациклінового ряду. Або випише лікар Карбамазепін при запаленні лицьового нерва - а він також виводить ОК. Там таких взаємодій багато, тому я прихильник спіралей
Доктор Хаос• 25 сентября 2023
а нащо пити протизаплідні коли можна просто презервативом користуватись