І95• 26 сентября 2023

Який вплив фізичної праці на можливість завагітніти?

Дівчата,я працювала на дуже важкій фізично роботі.Мішки з крупою,борошно,ящики з овочами вигрузка піддонів,що тільки не було.Зваталп дуже спина,поперек віддавало в ноги і т.д.Два роки я намагалася завагітніти і не могла,потім звільнилася з роботи і через 4 місяці завагітніла.Чи можна це пов´язати з фізичною працею?
Жули-ули• 26 сентября 2023
Зі стресом та фізичною працею - так, може бути

автор І95 • 26 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Дякую.Так стресу було вдосталь.Що тепер і серце лікую(
Contento• 26 сентября 2023
Конечно связано. Если вы тягаете тяжести и физически трудитесь, то беременности могут срываться постоянно.
Insin• 26 сентября 2023
Ответ дляІ95
Поясніть будь ласка свою логіку. Якщо ви працювали на такій жахливій роботі, то припускаю не для саморозвитку і не тому що улюблена робота? Якщо ж така безвихідь - чи то фінансовий стан того потребував, чи ще щось - хз, то чого ви ще й вагітніти в такий період намагались. От просто цікаво, чесно.