МаксХмара• 26 сентября 2023

Заспокойте мене(( Медицина і Фармація: жінки вже стають на військовий облік.

Вступ 2024.

Хотіли на фармацевтичний ф-т, але((

На кого тепер вступати, якщо незабаром стануть і дотичні спеціальності (питання часу)?

Які спецальності залишаються, одні художники і музиканти не воєннозобов"язаними?

Вже місяць п"ю заспокіливі, всі мрії дитини, яка займалась хімією з 8класу, пішли прірвою (102 хімія теж дотична якщо що)

Розумію, що на війну всіх не заберуть, але ти не знаєш в яких списках буде твоя дитина, ті ж обмеження і все що з цим може бути пов"язане.

Не кажіть, що споконвіку медицина і фармація зобов"язані, зараз зовсім не ті часи........

Залишається вихід один - виїзд?(((
Пліткарка• 26 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
та може нова почнется
С таким подходом тогда нужно сидеть дома. А вдруг метеорит упадёт? Нападут инопланетяне?

автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляСвекруня
Тю. Так дитина зможе виїхати до наступної війни
ну 24.02.22 чоловікам вже була заборона.
Дату ж ніхто не повідомлятиме))
Життє Бентежне• 26 сентября 2023
Блін , в Україні сотні тисяч фармацевтів і що ? За ці 9 років багато їх мобілізували ? Ні . Бо нема такої потреби саме в фармацевтах . Сама маю військовий квиток і фарм. диплом , не розумію цієї паніки .
Котомафия• 26 сентября 2023
Хай готується і вступає за кордоном
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
поки що немає, давайте будемо відверті......
Не будь КакСвета• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
якраз ні, хочу з однії сторони заспокоїтись, і послухати, тих, в кого діти будуть вступати в наст.році, і прийняти для себе рішення.
А чим наступний рік відрізнятиметься від цього року? Подивіться, який конкурс був на медичні спеціальності, ніхто не панікував, не дивлячись на майбутній облік.
Новорічна пальма• 26 сентября 2023
Админ сейчас выкатают страх автора

Манка Я• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ви думаєте війна закінчиться до 2030р (2024-2030н.р.)?
Слухаючи аналітіків, 2035-2040рр нам спокою не бачити, питання лише в інтенсивності.
Вот и выплыла истинная причина создания темы, а не ’дытына мрие’
Мы поняли Ваш посыл.
Не проживёт раша столько.
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
ну так, неправильно сформувала
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
Мы поняли Ваш посыл.
Не проживёт раша столько.
істина саме в вступі!
Пліткарка• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ну что за паника? Вы для этого и создали тему? Тысячи детей учатся в медицинских, тысячи поступают и никто не думает о постановке на учет. Одна вы поднимаете панику, да еще и про войну до 40 года пишете. Чего там мало? Давайте до 50. Чего уж там.
Свекруня• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Дату ж ніхто не повідомлятиме))
Як і жінкам заборонять виїзд, то інша спеціальність Вашу дитину не врятує
НетЕщеНаверное• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ну то якого ви тут тему створили?
Їдьте, в чому проблема?
Котомафия• 26 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Медики завжди були військовозобов’язаними
Війна в Україні майже 10 років
За цей час десятки варіантів можна було продумати, що робити зі вступом
Але паніку розводити на форумі ви саме сьогодні придумали, так?
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну то якого ви тут тему створили?
Їдьте, в чому проблема?
не хочу(
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Війна в Україні майже 10 років
я про фармацію писала
НетЕщеНаверное• 26 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Плюсую.

А скільки ще приїзжає з-за кордону ,
І , до речі, хоч це тупо звучить, але серед них дійсно є добровільці.
Життє Бентежне• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ще раз поясню, фармацевтичних працівників не потрібно в такій к-ті , бо ніхто вже не виготовляє ЛС в польових умовах і т.п. Друге - потреба в медиках інших спеціальностей , а якщо це жінка то на фронт по бажанню. Я закінчила в 2011 році НМУ , з моєї групи тільки одній дівчині прийшла повістка , вона пройшла комісію і все . Сказали прямо - фармацевти не потрібні , перевчати нікому на інші спеціальності.
Не будь КакСвета• 26 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Війна в Україні майже 10 років
Ну і де я розвожу паніку?))

НетЕщеНаверное• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
не хочу(
Ну так не їдьте, що ви хочете?
Забирати мрію у дитини?

Вже по суті будете дивитись.
Дайте вивчитись.
Ще ніхто взагалі.
Котомафия• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
я про фармацію писала
А фармацевти не в мед вчаться?
автор МаксХмара • 26 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дякую, прислухаюсь
Шукаю стакан• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Ніби зараз лише вересень, а не травень наступного року. Звідки такі нерви?
Глубоководная селедка• 26 сентября 2023
Господі, не дуріть голову собі і дитині.
НетЕщеНаверное• 26 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Тупо для срачу
НетЕщеНаверное• 26 сентября 2023
Хай дитинка в школі вчить предмети
Ви мама не кіпішуйте
Котомафия• 26 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Перепрошую, випадково вам відповіла
Авторці писала
Почекуха• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
Автор,ну а що ви можете змінити,як дитина хоче нехай вступає.А якщо завтра впаде метеорит і ми всі помремо
Жена брата Админа• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
А как быть нам - мамам мальчиков с таким прогнозом?! Мальчиков всех специальностей ставят на учёт. Моему сейчас 13 лет, надеюсь до его 18-летия война прекратиться. А Вы пишите, что ещё на десятилетия прогнозы(((. Будем всех вывозить.
Почекуха• 26 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Тоді вам тільки виїзд підходить!
А де гарантія,що там не буде в 2030 році