МаксХмара• 26 сентября 2023
Заспокойте мене(( Медицина і Фармація: жінки вже стають на військовий облік.
Вступ 2024.
Хотіли на фармацевтичний ф-т, але((
На кого тепер вступати, якщо незабаром стануть і дотичні спеціальності (питання часу)?
Які спецальності залишаються, одні художники і музиканти не воєннозобов"язаними?
Вже місяць п"ю заспокіливі, всі мрії дитини, яка займалась хімією з 8класу, пішли прірвою (102 хімія теж дотична якщо що)
Розумію, що на війну всіх не заберуть, але ти не знаєш в яких списках буде твоя дитина, ті ж обмеження і все що з цим може бути пов"язане.
Не кажіть, що споконвіку медицина і фармація зобов"язані, зараз зовсім не ті часи........
Залишається вихід один - виїзд?(((
Хотіли на фармацевтичний ф-т, але((
Залишається вихід один - виїзд?(((
Барвіночка• 26 сентября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Админ сейчас выкатают страх автора
Так) Адміни лікують паніку ефективно
Жена брата Админа• 26 сентября 2023
Ответ дляМаксХмара
спочатку вірила своїм до осені 2022, потім почала слухати інших.
А ’свои’ это кто? И как они ’видели’ окончание войны осенью 2022 г.? Вот просто интересно - какие варианты пророчили? Я, нпр, слушаю только свои мозги. И до 2024 они мне побед не пророчат, к сожалению(((
МаксХмара
• 26 сентября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А как быть нам - мамам мальчиков с таким прогнозом?! Мальчиков всех специальностей ставят на учёт. Моему сейчас 13 лет, надеюсь до его 18-летия война прекратиться. А Вы пишите, что ещё на десятилетия прогнозы(((. Будем всех вывозить.
знайомі дуже багато хто вивіз(, навіть ті, хто до останнього не планували, вступили в Україні, але за місяць до 18річчя серед року забирали. Звісно не всі, але наших якраз хлопців (не дівчат) зараз дуже багато навчається за кордоном.
В гости звали?• 26 сентября 2023
До чого така паніка? Моя донька навчається на 3 курсі, військовозобов´язана. Дайте дитині можливість самостійно визначитися
Александра333-0d63• 26 сентября 2023
Моя племінниця фармацевт. Не шкодує що обрала цей фах. На військовому обліку вже стоїть. Ніхто воювати її не призиває.
diamond_shop• 26 сентября 2023
саме споконвіку зобов’язані, завжди усі медики були військовозобов’язаними усе життя
по темі, не бачу нічого страшного, донька закінчила медколедж, стала на облік, вступила у виш медичний, навчається
NesmeyanaYa• 26 сентября 2023
Автор, розкажіть нам про свої страхи і про війну до 2035 року без аноніма
diamond_shop• 26 сентября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Медицина дистанционное обучение , если заграницей находишься .
Если есть возможность , конечно выезд
медики навчаються очно, це вам не менеджери
diamond_shop• 26 сентября 2023
Ответ дляAnnushka
Биохимия! Правда не знаю где в Украине этому учат, но очень перспективное направление
у Харкові навчали до війни, коли мала вчилася у медколеджі, пропонували потім вступати
diamond_shop• 26 сентября 2023
Ответ дляPole
Ваш вихід, авторко)
її вже адміни відшептали, не боїться
Ответ для4мама
Але багато хто виїхав. В аптеки беруть на роботу не те що студентів - взагалі без профільної освіти!
Ідіотська політика якщо чесно.
Мова про те, що фармацевтів за 9 років війни не призвали жодного. І точно не тому, що вони повиїзжали і їх тут не залишилось
Ответ дляМила 26
Так, не призвали. Але отими маніпуляціями та обмеженням свобод (щодо виїзду, наприклад, на відпочинок) спонукали виїзд багатьох.
Ответ дляdiamond_shop
Я знаю як навчаються медики ) і що краще очно теж знаю , бо дитина вчиться в медичному
Але ж мова йде про війну … і якщо у мене б була можливість вивезти, або в дитини бажання , я б це вже зробила
А вже потім вирішували, як наздоганяти практичні навики . Вже зараз є закордоном аспірантура . І краще її проходити на мові той крайні .
Автор моя донька в цьому році вступила на медицину це був її вибір мрія і вона категорично відмовилась на навчання за кордоном. Ми навіть і не думали ламати її мрії. Попереду 6 років навчання і 3 інтернатури. Вірю що війна не буде так довго як ви пишите. Ну вирішує кожен сам для себе звісно.