Мурзилка• 26 сентября 2023
Жалко денег на маникюр
И хочется, и колется. Думаю, лучше бы на эти деньги что-то полезное купила, а не ноготочки красила. Уже даже мастеру написала, и через 5 минут удалила сообщение, ну не дура ли..
ХаДиДиШь• 26 сентября 2023
Я роблю тільки класичний, а вдома наношу лак лікувальний, виглядає доглянуті і стримано, але я не на роботі, я в декреті.
Мурзилка
• 26 сентября 2023
Ответ дляЗвоночек
А чим погані натуральні?
Ничем, но они быстро растут, Я уже устала с ними что-то делать, да и так красиво и аккуратно как в салоне все равно не получится..
Мурзилка
• 26 сентября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А как часто ходите на классический?
ХаДиДиШь• 26 сентября 2023
Мені взагалі гель-лак псує пластину нігтєву, тому роблю 1-2 рази на рік манік´юр з покриттям.
ХаДиДиШь• 26 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
А как часто ходите на классический?
1 раз в 3 неділі.
Мурзилка
• 26 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Тю я сняла тот гель-лак и ни разу не жалею.
А гигиенический маникюр делаете сами или в салоне? Кутикулу удаляете?
Сердючка• 26 сентября 2023
Ответ дляМурзилка
Сама делаю, у меня пластина маленькая, вечно зависеть от этих мастеров,куда-то ездить мне не в кайф. Педикюр делаю у мастера.
Для драки• 26 сентября 2023
Сняла гель лак два месяца тому...сейчас лечу ногти. Мне пока нравятся мои, натуральные))).
Сумка з негодою• 26 сентября 2023
Ну к психологу сходите, проговорите, почему это Вас так беспокоит. Но маникюр дешевле. Хотя, если на перспективу...
Ясамаякрасивая)• 26 сентября 2023
Я у 43 почала ходити на манікюр, і мені це справді приносить задоволення, хоч і дорого для мене. Я працюю, а сама не вмію доглядати за нігтями, тож вирішила ходити до майстра і не жаліти про це.
Ясамаякрасивая)• 26 сентября 2023
Я вважаю, що важливе для нас всіх - хочеться манікюр - треба зробити, не хочеться - ні. Ви дивіться по собі.
Люблю порядок• 26 сентября 2023
Моя мама, їй 65, регулярно ходить на манікюр, це ніяк не залежить від доходу. Для неї, для її самооцінки і самопочуття це важливо, от і ходить
Покращена• 26 сентября 2023
Якщо справа тільки в грошах, то купіть собі інструменти та вчіться робити самостійно, у мене багато знайомих так роблять. Це і економія часу та зручний для вас графік. Можете робити в салоні гігієнічний, а покривати гелем вдома
Але якщо питання грошей в сімʼї гостро не стоїть, то я би ходила до салону. Це ж не тільки про нігті, але і ще про приємність для самої себе, ритуал краси.
Залізний занавіс• 26 сентября 2023
Я всегда раньше ходила на маникюр, всегда! А с того года, как начались проблемы со светом так и не была. Порывалась, записывалась и потом извинялась, реально очень мерзкие ощущения, ненавижу сама когда так делают, но хоть предупредила. А теперь цена выросла с лета ещё на 50 грн и я иду, все я не могу больше так экономить, решила буду может через раз делать то с покрытием то просто и дома лаком красить, до войны было 250 в родном городе, сейчас 400
Залізний занавіс• 26 сентября 2023
Автор идите, хрен его знает что завтра будет, надо себе позволять иногда
Залізний занавіс• 26 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Год ходила без него, а тут захотелось как перед смертью просто
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Для самооценки в 65 лет??!!
Люблю порядок• 26 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Для самооценки в 65 лет??!!
Так, вона сучасна і вродлива жінка, впевнена у собі
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
А вы так написали ,что скорее у нее комплексы в 65 лет. Ее самооценка зависит от маникюра.
Люблю порядок• 26 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Так, їй не комфортно без манікюру, відчуває себе не доглянутою без нього
Христя в тiстi• 26 сентября 2023
Автор, розумію вас. І питання не тільки в грошах: гель-лак це півдня вільного часу коту під хвіст (дорога плюс процедура, словоза слово..) . Краще потратитися на якісний інструмент вдома і якісні лікуючі покриття. Бачу, що мода на дизайни і довгі нігті вже відходить. Здорові акуратні нігні виглядають краще
Саджу все зарання• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Ощущение комфорта и самооценка не совсем одно и тоже.
Люблю порядок• 26 сентября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Перепрошую, ви, якщо не помиєтеся, з брудною головою, яка у вас в цей момент буде самооцінка?
Так точно!• 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
То просто людині немає до чого дої...ся, то вона вирішила вашу маму обговорити
Люблю порядок• 26 сентября 2023
Ответ дляТак точно!
Людину схоже шокувало, що хтось у 65 років залишається жінкою