Анонім Завгосп• 27 сентября 2023

Когда ваш ребенок стал учиться полностью сам?

И так, чтобы оценки были более менее
Чупа-чупс• 27 сентября 2023
Моя дочка в 8 классе. До сих пор не может учиться полностью сама. Но у нее нарушение эмоционально-волевой сферы

Перекус беру завжди• 27 сентября 2023
Перший син в кінці 1 класу сказав, що позве, якщо щось буде незрозуміло...Вже випускається , не звав більше, оцінки дуже гарні.
Молодший вже 5 класів і ніяк.
Це не від класу залежить, а від дитини.
Папобус• 27 сентября 2023
Ответ дляМеня много
И что
Это просто факт. Никто никогда ничем со мной не занимался.
Они не знали даже какие предметы в школе.
На кружки я сама записывалась, ходила, бросала, записывалась на другие.
Они тоже не знали.
Подмигашка• 27 сентября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну а если это отличие поможет родителям сэкономить средства при поступлении в техникум и т.д. если там только такие проходят на бюджет?
Вчитися в універі і працювати теж будуть замість дитини?
Меня много• 27 сентября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Пройти на бюджет позволяют знания, а не оценки
Володарка мрій• 27 сентября 2023
Ответ дляСтрекозей
з 4 класу сама повністю
+++
ТАЗератти• 27 сентября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Молодший вже 5 класів і ніяк.
Це не від класу залежить, а від дитини.
как хорошо что хоть кто то это понимает... а не добивают бедную мать
Папобус• 27 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
Гірчинка• 27 сентября 2023
Дочь с 1 го класса самостоятельная. Сын в 6 ом немощный

А поговорить?• 27 сентября 2023
11клас, контролюю й досі, лінива, хоча вчиться досить непогано, але якби не лінь, була б відмінницею.
Загалом так що б сидіти з нею - десь до 5класу
Підмітайло• 27 сентября 2023
Мы сейчас в Германии, тут учатся сами, потому что домашнее не задают. Ничего хорошего. Программа слабая, им легко учиться. А дома я, с украинской программой. Так что не знаю когда сами начнут, в классическом понимании. Что б пришли домой и сами стали учиться. В Украине делали домашку, но я всегда проверяла и держала на контроле что бы все было понятно.
Непонятно• 27 сентября 2023
С 1 класса
Меня много• 27 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Они тоже не знали.
А, это у моей школьной подружки так. Жила с бабушкой, у той семь классов, у мамы новая семья и новый ребенок.
Дотянули ее до 8 класса, потом училище швейное, а потом вдруг в 19 лет сама поступила в университет. Конечно, генеральным директором в престижной международной компании не стала, но вполне себе уровень жизни имеет, на работе уважаемый человек.
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Ответ дляПодмигашка
Які саме заняття ви маєте на увазі? Дитина займається в школі , приходить і робить ДЗ
Ви перевіряєте і напрацьовуєте те, що виконано неправильно.
Розвʼязано задачу не правильно - вирішуєте 2 подібні.
Третю вона вирішує сама.
Табличка додавання, табличка множення, ділення.
Дитина вчить підряд - ви перевіряєте підряд і врозброс. 7х9; 64:8 і т.д.
Бачите, що плаває - відправляєте доучувати

Пише з помилками чи негарно, так що прочитати важко - сідаєте і пояснюєте, як пишеться та чи інша буква, показуєте зʼєднання - це важливо, що письмо було швидким з часом і можна було прочитати написане. Далі дитина пише рядок-два сама.

Перевіряєте як засвоєна англійська.
Повторюєте слова.
Дитина вам читає в голос.
Складаєте їй речення українською усно, вона перекладає.
Вивчаєте правопис 3-4 слів, пише їх під диктовку.

На ніч читання. Сторінку ви їй, сторінку - вона вам.

Ось так проходять зайняття.
Подмигашка• 27 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Третю вона вирішує сама.

Перевіряєте як засвоєна англійська.
Повторюєте слова.
Дитина вам читає в голос.

Ось так проходять зайняття.
Я на роблю такого, все роблять в школі і дитина розуміє свої помилки
Меня много• 27 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Третю вона вирішує сама.

Перевіряєте як засвоєна англійська.
Повторюєте слова.
Дитина вам читає в голос.

Ось так проходять зайняття.
Так ребенок сам с этим справляется
Дивне створіння• 27 сентября 2023
Когда перевела в Оптиму. Раньше ,в нашей районой ну ничего не понимал. Уроки было так- он, я, бабушка и на связи по ватсапу ещё двое. И все решали задачи.
Сейчас все сам. Просто понимает. Просто хорошо объясняют.
Salsa-24da• 27 сентября 2023
Ответ дляПодмигашка
А, ну добре!😁
Успіхів )
НеГолосую• 27 сентября 2023
З 5 класу

Малинка• 27 сентября 2023
З 1 класу сказала, що найголовніше це мова, математика. Все інше мене не цікавить.
Домашні ніколи не робила, перші 2 місяці просто вчила працювати по заданому матеріалу і все.
Угги в горошек• 27 сентября 2023
Старшая дочь - с 1 класса помощь только по редким просьбам, с 5 класса учебу не контролирую вообше, все 10-12 баллов пока.
С младшей второклассницей сидеть буду долго, там свои моменты.
Жирафовое варьенье• 27 сентября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Чтобы все улавливал и делал все, что от него хотят
Старший с класса 6, младшая со второго. Все записывает, приходит все сама делает, я ей там не нужна
Знову Я• 27 сентября 2023
Старший - в середині 5го. До середини 4го був в платній групі подовженого дня, там контролювали виконання робіт.
Молодшого до середини 8го класу постійно контролювала, до 9го - вибірково.
ГейСюда• 27 сентября 2023
Ответ дляСтебель березы
Я так розумію, що ви, батьки, просто примушуєте її бути відмінницею)
8 клас - вже сама може все робити, але логічно, що людина не може мати однакові здібності до всіх дисциплін.

Шкода вашу доньку, буде потім дорослою розгрібати
Взагалі не примушуємо. Їй легко даються точні науки. Має купу вільного часу, який тратить на хобі (пише сценарії, знімає для тік-току, візерунки гель-лаком малює, фітнес...). Даємо їй самовиражатися, зараз ходить з синім волоссям і є старостою класу. Нам просто з нею пощастило. Це не наша робота над нею.
Репетиторша• 27 сентября 2023
Коли переїхали за кордон і десь плюс рік пройшов
Бадабум• 27 сентября 2023
Старший син в 4 класі, а менший, уже в 7, і ще не почав. Лінивий. Вчора робить геометрію, завлання: намалювати малюнок і написати повну відповідь. Малюнок правильно, відповідь до 2-х задач з 7 повна, далі- так, або ні. І так у всьому.
ХаДиДиШь• 27 сентября 2023
В мене вся відповідальність на дітях.
Допомагаю тільки якщо просять, а це буває дуже рідко. 4 і 8 клас
Меня много• 27 сентября 2023
Ответ дляБадабум
скучно ему делать однообразную работу
мой младший такой же
говорит - зачем повторять сто раз одно и то же, я ж уже понял с первого
Червона калина• 27 сентября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Коли в Німеччину переїхали вимушено. Програма спрощена, навантаження невелике. Йому все легко, виконує з задоволенням, бо почувається успішним. Одночасно і зростає цікавість до інших знань.. Виходить, що дитину не накачують інформацією а формують у неї зацікавленість до здобуття знань і впевненість, що ти сам впораєшся. Лишатися не плануємо, але досвід цікавий...
Там более лёгкая программа? Настолько что успевают все?
Стрекозей• 27 сентября 2023
Ответ дляМаю натхнення
9 кл ещё не начала.
вже і не почне