Простецкая• 27 сентября 2023
Как научить ребенка делать самостоятельно уроки?
Поделитесь лайфхаками?
Семенівни сусідка• 27 сентября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ну так давайте вашу пораду в яблучко :)
Про формування пізнавального інтересу я вже писала. Якби ваша дитина отримувала задоволення від свого прогресу в справі, якою вона займається по пів дня 5 днів на тиждень, то це було б для неї достатнім стимулом, щоб наступного разу постаратися більше. Окрім кнута, ще й пряник має бути.
Виховання - це система. І звісно, якщо окремі елементи вириваються з неї, вони не будуть працювати ефективно, бо не є невід´ємною частиною цілого механізму.
От я теж так зі старшим думала, і поради давала. А з меншою система дала збій)
Щоб я не зазнавалась.
У неї є справа їй цікава, але це далеко не навчання. А навчання ніяк, при супер вчителі, цікавій програмі і т.д.
Щоб я не зазнавалась.