Тамара0104• 27 сентября 2023

Петиція про демобілізацію через 18 місяців служби

Підпишіть петицію про демобілізацію за власним бажанням через 18 місяців служби, кому не байдуже. Військовим і їх сім´ям потрібна надія на майбутнє, не можна безкінечно жити в невизначеності. Я розумію, що багатьом байдуже, багато хто думає, хай воює хтось, але не мій. Але хто відслужив півтора роки, повинні мати право повернутись до свої сімей, в мирне життя. Війна може бути ще 2, 5, 7 років, люди не роботи, їм потрібен відпочинок і психологічна реабілітація. https://petition.president.gov.ua/petition/206416
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
https://petition.president.gov.ua/petition/206416

автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
KateFrosty• 27 сентября 2023
Вже 4 рази підписувала, а толку… Підпишу ще раз
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляKateFrosty
Дякую, вода камінь точе...
чир• 27 сентября 2023
Подпишу.
сладкий_ноябрь• 27 сентября 2023
18 міс то забагато.
Рік то максимум
І по суті виживають одиниці за 18 міс. Але все рівно, то скалічена психіка
Петиція нічого не дасть, вже підписувала не одну. Тепер вже продовжили до 18 міс
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
18 міс то забагато.
Рік то максимум
Хто пішов з першого дня, той вже більше 18 місяців на війні.
чаревна• 27 сентября 2023
Хорошая петиция, надеюсь она наберёт нужное количество подписей и не будет проигнорирована
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
18 міс то забагато.
Рік то максимум
Підпишіть ще раз, це дві хвилини вашого часу

Julieta78• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Да....
Вже скільки я їх підписувала....
Але і не підписати не можу.
lisenok_8282• 27 сентября 2023
і не тільки в зоні бойових дій. у мене знайомий служить в тилу, але у відрядження на передок їздять всі регулярно. тож, вважаю, що всім, хто відслужив якийсь строк, треба давати демобілізуватися.
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляJulieta78
Да....
Вже скільки я їх підписувала....
Але і не підписати не можу.
Дякую, можливо саме ця петиція щось зміне.
motherfucker• 27 сентября 2023
Подписала, но уже не верю я в эти петиции(
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ дляmotherfucker
нажаль так, надії мало. нікого нікуди не відпустять. українці закінчуються, а війна лише набирає обертів(((
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Не скажіть, у моєму будинку на 80 квартир воює двоє, міняти є ким.
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
а в моєму дворі пів двора жінок в чорних хустинах, ще троє чекають своїх безвісти зниклих чоловіків. страшно це все...
Fresh• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Просто цих нових вчити треба, це дуже брлюче питання тих хто там.
Але якщо людина не вчилась на військового має право все це кинути. І нехай йдуть військові пенсіонери, прокурори, яким держава платить великі кошти.
Forever_young• 27 сентября 2023
Подпишу ещё раз...но надежды уже нет. Муж больше года и конца и края не видно(
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Якби люди знали, що через 18 місяців демобілізуються, то, можливо, і йти в армію було б не так страшно.

Forever_young• 27 сентября 2023
Ответ длячаревна
Одна уже набрала и что? Лежит на подписании уже много времени(
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляFresh
Хто пішов в перші дні вторгнення, не мали часу на навчання, вчились в окопах під обстрілами. Зараз навчають, їм дають час на навчання саме ті, хто зараз воює.
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
Підпишіть ще раз, все можливо...
Forever_young• 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Заканчиваются??вы серьёзно??во Львове куча мужиков с собачками на выходных...гуляют,наслаждаются жизнью
Forever_young• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Підпишіть ще раз, все можливо...
Подписываю!👍👍
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
Тому й потрібні визначенні строки, щоб була надія
lisenok_8282• 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
’закінчуються’ - це поняття не настільки буквальне, щоб люди зникли геть з вулиць. в лікарнях теж ходить багато лікарів, але це не змінює той факт, шо лікарів катастрофічно не вистачає
Fresh• 27 сентября 2023
Ответ дляТамара0104
Всі хто хотів добровільно пішли, когось не взяли зараз вже не хоче йти.
Бажаючих немає і вихрдить замкнутий круг. Ніхто ж не хоче щоб москаляка прийшов в його хату але і захищати не хоче. Плюс тупорила влада яка краде під час війни🤷🏼‍♀️
автор Тамара0104 • 27 сентября 2023
Поширите, хто може в своїх соц.мережах https://petition.president.gov.ua/petition/206416
Forever_young• 27 сентября 2023
Ответ дляlisenok_8282
Считаю все эти мужики годны вполне,или они чем то лучше?многие кто служат тоже не мечтали о карьере военного
чаревна• 27 сентября 2023
Ответ дляForever_young
В Днепре аналогично. А машин не пройти и машины по 4 млн
Я ещё скидку делаю мужикам, кто не служит, но поддерживает фронт. Остальные для меня чмони