Грушки-яблочки• 27 сентября 2023

Дівчата, як зрозуміти що то справжні перейми і час в пологовий?

Допоможіть порадою🙏
Як рахувати ті перейми
Пробка відходить
Але я все ніяк не зрозумію як їх рахувати і коли їхати
Чи не пропущу я перейми ?
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ні, сонечко) повір, ти нічого не пропустиш! І все зрозумієш)
Я також думала та задавала такі запитання, а коли прийшов час все стало на свої місця
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Я дуже переймаюсь
Це моя 2 вагітність і 1 пологи
Дякую дуже за Вашу відповідь 🙏😇
Так точно!• 27 сентября 2023
Засекайте время между периодами дискомфорта. Если они повторяются через равные промежутки времени, то пора🙋🥳🤱
Запароленое одеяло• 27 сентября 2023
При переймах не обов´язково буде періодичність, тому, якщо щось не так , краще одразу їхати до лікаря , щоб не пропустити
Мороженная курица• 27 сентября 2023
Скачайте будь-який додаток на телефон. Він підкаже
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Я дуже переймаюсь
Це моя 2 вагітність і 1 пологи
Дякую дуже за Вашу відповідь 🙏😇
Це не швидко, спочатку буде тягнути спину, та промежину, ну місячне, де відпускати не буде. Біль буде більше і більше.
Може спочатку відійти води, то така вода буде прям литись стрункою. От як у фільмах. За часом може і декілька годин литись.
Самі пологи бути проходить від 10 до 18 годин. Активні потуги десь години дві цього, це там де буде дуже хотітись типу по великому. Ви народите, не переймайтесь! Все буде чудово! А потім, ви забудете про біль і будете тримати дитину біля грудей)
Сиреневая цапля• 27 сентября 2023
Я собі такий додаток скачала і він мені рахував. Казав чи вже час в лікарню чи це ще не те)
Всех анонимов аноним• 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Я тоже так думала. В первый раз все так и было, а вот во второй пришла я к врачу с требованиями что-то со мной сделать, а то сил нет больше беременной ходить и НГ скоро, хочу дома быть уже. Она меня на кресло, а там 8 см открытие. Продолжение я, конечно, уже не пропустила.
Запароленое одеяло• 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Це в книжках так, а реально буває різна
Почемучечка• 27 сентября 2023
так вы уже в роддоме ?
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Повірте, не пропустили б))
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дякую
Я вже була сьогодні у лікаря
Розкриття 1см
Сказали їхати до дому і чекати перейм
А в мене на вечір ось почало трохи хапати живіт/ твердне і поясниця трошки ниє
Так потримає хв і відпустить то на 20 хв то на 13 хв то на 8
Але біль терпима
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Це в книжках так, а реально буває різна
Ні, чого це в книжках, і чого це у автора повинно бути інакше) все буде чудово.
А різне трапляється, то факт, але що робити.
Всех анонимов аноним• 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Повірте, не пропустили б))
В первых родах 8 см мне достались достаточно сложно и пропустить это реально было невозможно))
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую
Я вже була сьогодні у лікаря
Розкриття 1см
Сказали їхати до дому і чекати перейм
Але біль терпима
Так це початок )
Ви на якому терміні?
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Дякую безмежно 🙏😇
Так все детально описали
Я стільки всього читала і слухала за перейми
А як ось зараз то нічого не розумію😭
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
так вы уже в роддоме ?
Ні
Я вдома
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Так це початок )
Ви на якому терміні?
36,4
Почемучечка• 27 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Ні
Я вдома
а разве в роддом ехать не нужно сейчас ?
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
36,4
Дивіться
Може і припинитись все, значить то вас так тіло готує.
Значить через тиждень чи декілька днів буде те саме але не припиняться.

Якщо зараз біль буде наростати, це десь через дві години, півтори, то уже поїдьте до пологового
Всюди влазю• 27 сентября 2023
Підіть в душ теплий. Розслабтеся, полийте собі на спинку, потім прилягте. Якщо затихнуть, то скоріше за все тренувальні. Встановіть собі додаток для прорахунку і відмічайте перейми. Якщо вони через приблизно рівні проміжки часу, з інтервалом пʼять хвилин, сама перейма біля хвилини довжиною і не затихають, то тоді це вже не тренувальні і треба до пологового.
У вас інтервали не рівномірні, тому я би поки прислухалася до себе.
Багиня• 27 сентября 2023
Никак, первый раз с 36 недель периодами тренировочные, в 38 недель целый день были и к ночи не прошли, в полночь поехала в роддом, сказали это уже роды. Схватки шли с одинаковым промежутком одинаковой силы до самих родов.
Второй раз слегка прихватывало пдр был на этот день, дождалась мужа, поужинали, решили заехать в роддом вечером пока спать не лягли, оказалось полное раскрытие, через пару часов родила.
Мюллерная• 27 сентября 2023
Ой, у мене тренувальні були сильні місяці з 7-го і щоночі. Думала,а раптом не зрозумію, коли справжні. Та ні, важко не зрозуміти
Блакитна устриця• 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
ага, 10 годин.
я тоже так улеглась с секундомером переймы высчитывать - думала, куча времени.
чуть дома не родила, еле довезли до роддома)))
Розвідка Маші• 27 сентября 2023
Ответ дляЖули-ули
Ви все так однозначно і впевнено написали, наче знаєте як буде у автора. Мене вражає така самовпевненість і вміння переконувати на форумі, де можна давати поради і не нести за них відповідальність. Пологи можуть бути і стрімкими, а не 10/18 годин, і якщо автор буде сидіти вдома і по Вашій пораді чекати таймінг- можуть бути проблеми. Мої пологи почались на 33 тижні, коли цього і не очікуєш зовсім. В 1 ночі одночасно відійшла пробка і води, я поїхала в пологовий і вже о 5 ранку народила, потуг не було. Добре що не сиділа і не чекала з моря погоди, а одразу зателефонувала лікарю і спитала що мені робити
Блакитна устриця• 27 сентября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
да, у меня так же было. хорошо, что ночью - пробок нет на дорогах.

а с малышом все ок, когда в 33 недели роды??
Розвідка Маші• 27 сентября 2023
Ответ дляБлакитна устриця

Було трохи проблемно, місяць кювезу, не розвинені були суглоби. Постійна перевірка зору і слуху. Не їв сам. До року займались масажами і постійний нагляд лікарів. Зараз дитині 7 років, все ок.
Жули-ули• 27 сентября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Вас зачіпає інше, а не моя «самовпевненість». Розберіться у собі.
Якщо реально хочете поговорити пишіть у особисті.
Підтримайте автора, та пишіть їй свою історію, впевнена, у неї є своя голова на плечах. І так вона була у лікаря і її відправили додому. Я написала, що через півтори годи поїде можливо до пологового.
І мені дуже жаль, що у вас був такий досвід. Сподіваюсь, з рештою все чудово, і ви чудово почуваєтесь з малечею.
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Додаток - бомба
Дякую!
автор Грушки-яблочки • 27 сентября 2023
Ответ дляПочемучечка
Я в додатку відмітила
Там написано що це ще не пологи
Плюс воно терпимо
Тягне поясницю і трохи хапає живіт коли твердне