Тундиринда• 28 сентября 2023
Чому люлям подобається займатись спортом?
Кажуть виробляються гормони радості.
Але ж в період занять спортом, організм відчуває стрес
А в мене взагалі, навіть після спорту, та навіть після маленької зарядки, немає ніякої радості(
Чому так?
ОхиИВздохи• 28 сентября 2023
Для меня спорт это стресс.
Могу сделать лёгкую физкультуру , ходьба, плаванье.
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Мабуть Ви не знайшли саме Ваш вид фізичного навантаження
Я пробувала різні, починаючи від танців ,пілатеса,йоги і закінчуючи боксом
Реакція організма на все однакова
Мания-Величия• 28 сентября 2023
Если заниматься хорошо, то спорт спаливает лишний кортизол, гормон стресса, а повышает адреналин
Грабля• 28 сентября 2023
Експериментуйте,робіть силові,кардіо і з часом зрозумієте,чому кайфують від спорту)
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляМания-Величия
Так спочатку в перші звилин 30 виробляється кортизол.
Так як я нервуюсь і так постійно, можливо в мене його забагато виходить?
І відчуваю не полегшення, а навпаки стрес
Володарка мрій• 28 сентября 2023
Я вот после занятий всегда убитая. А говорят, что это заряд энергии на целый день
Кидстаффовка• 28 сентября 2023
гоцалки не люблю, кардіо, а от йога мене полонила, спокійно ,важко, тихо, крім дихання правильного,ні про що не думаєш, стоїш собі в асані, піт в очі, а радості повні лосини)))))
Мания-Величия• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Он должен спалиться , го если эфективная тренировка, не на авось
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Як давно займаєтесь спортом?
Пробую на протязі 2 років.
В мене немає надлишкової ваги і т д
Але в мене кожний раз після спорту депресія.
От я і не можу зрозуміти чому так.
Млже взагалі плюнути на цей спорт
В мене немає надлишкової ваги і т д
От я і не можу зрозуміти чому так.
Млже взагалі плюнути на цей спорт
Грабля• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Реакція організма на все однакова
Сходіть в зал,почніть займатись з тренером,щоб він підібрав для Вас рівень навантаження
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Робила, зрозуміти не можу.
ОхиИВздохи• 28 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Да, я так же, убитая, уставшая, засыпаю на часика 3 после такого. В молодости баловалась бросила .
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляМания-Величия
Але ж не всім можна інтенсивні тренування в силу якихось проблем із здоров´ям?
Виходячи з цього, щоб отримати задоволення , треба дуже інтенсивно займатись?
Не стесняюсь• 28 сентября 2023
Это надо свой вид спорта найти. Мне нравится бегать, муж в зале, подруга на велике
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Я ходила.
Навіть питала в тренера.
Він не зміг пояснити чому так
Навіть питала в тренера.
Він не зміг пояснити чому так
Мания-Величия• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
Так
Более интенсивные
На выносливость , бокс и быстрые танцы туда ж, степ, функциональные, интервальные
Более интенсивные
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Такая радость когда заканчиваешь
Гггг, оце хіба шо)
Воздух в банке• 28 сентября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Мне тоже нравится очень, чувствую умиротворение
Тундиринда
• 28 сентября 2023
Ответ дляМания-Величия
А еще помогает сну
И не лезет лишнее в голову
Я навпаки погано сплю,правдая десь в 6 вечора займаюсь
Кидстаффовка• 28 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Такая радость когда заканчиваешь
ага, я раніше постійно на годинник на стіні дивилась, а зараз його немає і я повністю в заняттях.....хтоб мене надоумив років в 25 хоча б займатись, так ні, поперла вже підстаркувата товстенька тьотя
Мания-Величия• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
О так вам поздно! Поэтому! Надо б в 1 половине дня
В гости звали?• 28 сентября 2023
В мене чоловік такий і старший син. Нерозумію їх. Вони мені лежні які не хочуть напрягатись.
Сину купила абонемент на плавання, просив сам. Абонемент уже рік лежить. Йому тяжко бляха муха, а сколіоз не тяжко носити.
У чоловіка м´язи дряблі і його все влаштовує, я так неможу як рохля ходить
Кидстаффовка• 28 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
во во, так мізки чистить, прямо вакуум робить після роботи, мене так переклинило, що я і вдома кожен вечір займаюсь
Сокодавка ще та• 28 сентября 2023
Ответ дляТундиринда
А чому на тренуванні ви нервується?
Можливо з психологом попрацювати?