Файна цьоця• 29 сентября 2023

По слідам теми про багатодітних та електрику

От наприклад кому доречніше дати відсрочку батьку двох нормотипових дітей (не маленьких) чи наприклад батьку однієї дитини,але дитина із інвалідністю вік припустимо такий же самий
Цикавенная• 29 сентября 2023
какая отсрочка? и при чем электрик? Автор, Вы мастер слова)))
Крошка Енот• 29 сентября 2023
Відстрочку по оплаті електрики? Я вірно зрозуміла?
БолеИменее• 29 сентября 2023
О чем вообще речь? Я не пойму, неужели у всех такой колоссальный расход, что нет возможности оплачивать потребленное вовремя?
Пульт от линолеума• 29 сентября 2023
А можно петицию, что бы идею многодетных отменить? И детские туда же?
Плету корзинки• 29 сентября 2023
Ответ дляБолеИменее
Лужайка не під‘їхала.
автор Файна цьоця • 29 сентября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
А хто буде народжуваність підіймати?
Ви?!
Блиск думки• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
А хто буде народжуваність підіймати?
Ви?!
Тот кто может обеспечить детей
Я вся ваша• 29 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Лужайка не під‘їхала.
Держава зобовязана забезпечити лужайкою і всіма потребами та оплати переїзд усіх зайок до німеччини
Дюйм оф о4ка• 29 сентября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Підтримую. Люди свідомо народжують дітей та мають розуміти, що діти це дорого. Хочаб народивши першого мають це зрозуміти. Та далі вже вирішувати, чи є в них сили, в тому числі матеріальні, щоб народжувати другу, третю…пʼяту.
Плету корзинки• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
А хто буде народжуваність підіймати?
Ви?!
А навіщо її піднімати?
автор Файна цьоця • 29 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
Тот кто может обеспечить детей
Багаті зазвичай егоїсти та живуть тільки для себе тільки
Блиск думки• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Кто вам это сказал?
автор Файна цьоця • 29 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
Кто вам это сказал?
Я це бачу
В багатих зазвичай ну максимум двоє дітей , якщо взагалі не один
Блиск думки• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я це бачу
Ваша выборка не очень репрезентативна
Секс-Бомба• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я це бачу
по вашій логіці чим менш матеріально забезпеченіший - тим більше повинен привести в цей світ дітей ? Бідні не єгоїсти?
Дюйм оф о4ка• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
А хто буде народжуваність підіймати?
Ви?!
Ви готові фінансувати мою третю дитину? Років так до 18, а можливо до 22, якщо в універі вчитися буде?
Свого часу я народжувала в пологовому обласної лікарні. Я на все життя запамʼятала розмови тих жінок. Це такий тип людей - мама-банкомат. Вона народжує кожні 2-3 роки та родина гарантовано отримує виплати щомісяця. Навіть огидно згадувати що вони про ті гроші казали та як до дітей відносяться
Полюю на дрони• 29 сентября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Отменят льготы, тогда будут более ответственно подходить к количеству детей в семье. Это факт.
Анчо Ус• 29 сентября 2023
Не знаю, наскільки це правда. Але ну як так. Ок, до хворих питань нема. Але якого біса знову багатодітні? Чи таким принциповим відрізняюсь я з 2 дітьми і інша жінка, з 3ма?
Тобто, щоб працювати, а працюю я вдома, я повинна купити собі екофлоу і ще купу всього, для підтримки норм життя. А комусь не вимикатимуть світло просто тому, що там на 1 дитину більше. Ну супер, вай нот
Дюйм оф о4ка• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Помиляєтесь
Kidstaff Bot• 29 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
motherfucker• 29 сентября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Мне кажется, что в данной ситуации надо учитывать не количество детей, а наличие мелких детей. Вот, например, до года ребёнок. Сколько тем было, что не знали, как справиться и что делать с грудничком, когда света нет сутками
ЛераС• 29 сентября 2023
Ответ дляПолюю на дрони
І я за те, щоб відмінили льготи. Діти не мають бути інструментом для отримання виплат
AnnaDP• 29 сентября 2023
Ответ дляАнчо Ус
А дійсно. Я мати 2 дітей буду з генератором, придбаним за власні гроші, працювати, сплачувати податки, щоб сусідка з 3 дітьми отримувала субсидію та іншу допомогу лише тому, що у неї «протипоказання» до усіх видів контрацепції та взагалі всесвіт так вирішив, щоб вона народила третю дитину. А і ще вона так зовсім прозоро натякне, що «в твоїх дітей так багато гарного одягу, вони навіть зрошувати не встигають. Куди потім все це, невже ти викидаєш?»
AnnaDP• 29 сентября 2023
Ответ дляmotherfucker
А як впоратися з 2 дітьми, коли 4 доби немає світла, води та опалення в багатоповерхівці без газу? Думаєте діти старіше року не вмиваються, не ходять до туалету чи не їдять? Особисто мені набагато легше було з дітьми до року. Та навіть прання менше було. Як дитина на ГВ, то і готувати їсти для неї не потрібно
motherfucker• 29 сентября 2023
Ответ дляAnnaDP
Та это понятно. Я к тому, что если выбирать, кому нужнее свет. Маме с 3 детьми, или маме с одним или двумя, но мелкими, то все же малым надо и воду подогреть, и чтобы в тепле были. То есть, исходить не из количества детей. И не все же на гв. Подогреть ту же бутылочку
NiniaCV• 29 сентября 2023
Вы реально достали с этим обсасыванием многодетных! Дают нам много - нарожайте и себе, и вам дадут. Не служат наши мужья - так, родите и себе по 3 и потом рассказывайте об этом.
Я - многодетная, у нас с мужем 5, про льготы и пособия могу рассказать все - максимум, первоклашке дадут с десяток тетрадей и пару ручек (если дадут), да 2100 до 6 лет третьему ребенку. Все, на этом льготы исчерпываются. Про лагеря, скидки на что-нибудь, бесплатный проезд - только здесь читаю (хотя у нас в Кривом Роге, проезд в ком. транспорте для всех бесплатный). Наши мужья служат, не меньше, чем те, у кого менее троих детей, просто, на фоне того, что таких семей меньше, это не так видно. Мне здесь, в начале весны, помогали мужа экипировать, и в личку многие девочки писали добрые слова, а не только деньги отправляли, а теперь, от этих же девочек читаю вот эти обсирания. Зачем, почему? Вас жаба давит, или что?
иркин• 29 сентября 2023
Дитині з інвалідністю.
super-kidd• 29 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я це бачу
У мене навколо інша статистика))
У багатих як раз багато дітей...
Часто більше 3 навіть
4-5 :))
Asteroidea• 29 сентября 2023
Ответ дляNiniaCV
Таких як ви меншість і вас не помітно, бо ви розраховуєте на власні сили, а не спекулюєте своєю багатодітністю. А репутацію багатодітних псують ті, що на кожному перехресті кричать, що вони багатодітні та їм всі все повинні надати першочергово. Ось і складається хибна уява про багатодітних. Я особисто знаю 2 родини, де по 3 дітей, одну родину з 4 дітьми. І вони гарні ці родини, матеріально забезпечені та нічого не чекають від держави чи когось ще. І в той самий час я стикалися з ниючими багатодітними мамами, які жалілися, що їм ніхто нічим не допомагає, а вони ж державі народжують.
NiniaCV• 29 сентября 2023
Ответ дляAsteroidea
Таких, как раз, большинство, просто, хорошее хуже видно, чем плохое.